×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Croatia wystartuje latem 2015Air Croatia, nowy przewoźnik na europejskim niebie, przekłada start połączeń z Chorwacji do Szwecji na lato 2015 r., a nie jak wcześniej planowano 30 czerwca tego roku.

- Loty zostały zawieszone z powodu niskiej liczby rezerwacji i problemów technicznych dot. połączenia naszego systemu rezerwacji z wieloma głównymi wyszukiwarkami. To sprawiła, że start linii jest obecnie zbyt ryzykowny i trudny w kwestii sprzedaży biletów wyłącznie za pośrednictwem naszej strony - możemy przeczytać w oświadczeniu przewoźnika.Od 30 czerwca 2014 r. linia zaoferowała rejsy na trasach z Zagrzebia oraz Splitu do Göteborga. Loty do Szwecji miały być realizowane raz w tygodniu samolotami Airbus A319, które zostaną wypożyczone od CSA.

Air Croatia planowała także uruchomienie w październiku 2014 roku kolejnych połączeń z Zagrzebia oraz Splitu do Sztokholmu. Dodatkowo przewoźnik chciał realizować czarterowe rejsy z Göteborga do Dubrownika oraz Puli.

Piotr Bożyk
Fot. Air Croatia


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie