Enter Air: Letnia Szkoła Stewardes

26 czerwca 2014 11:28
4 komentarze
Reklama
Artykuł sponsorowany. Marzycie o zawodzie stewardesy/stewarda? Chcielibyście poznać tajniki jednego z najciekawszych zawodów świata? Czujecie, że lotnictwo to branża, w której byście się spełnili? Podróżowanie i poznawanie nowych kultur i języków to Wasze hobby? Jeżeli na wszystkie wyżej wymienione pytania odpowiedzieliście twierdząco, to mamy coś dla Was! Enter Air, najlepsza czarterowa linia lotnicza 2013 roku, przygotowała ciekawą ofertę dla osób chcących poznać bliżej pracę personelu pokładowego oraz przygotować się do wykonywania tego niesamowitego zawodu. Już w lipcu ruszają pierwsze kursy w ramach Letniej Szkoły Stewardes! Do wyboru są dwa warianty szkolenia: kurs podstawowy lub zaawansowany. Zasady ubioru i makijażu, terminologia lotnicza, zasady komunikacji, opis typów samolotów, profesjonalna obsługa pasażera oraz techniki sprzedaży pokładowej przestaną być dla Was tajemnicą! Dodatkowo usłyszycie wiele porad dotyczących tego, jak należy przygotować się do rekrutacji tak, aby odnieść sukces i spełnić swoje marzenie o lataniu! Co wyróżnia kursy oferowane przez Enter Air? Z całą pewnością to, że ich uczestnicy poza wiedzą teoretyczną, zdobędą także umiejętności praktyczne. Szkolenie, prowadzone przez doświadczonych instruktorów Enter Air, częściowo będzie się odbywało na pokładach samolotów typu Boeing 737 najlepszej czarterowej linii lotniczej w Polsce! Osoby, które wybiorą kurs zaawansowany będą miały również niepowtarzalną okazję odbycia lotu wraz z załogą Enter Air, w trakcie którego poznają „od kuchni” tajniki zawodu stewardesy/stewarda! 


kliknij aby powiększyć


Dodatkowym atutem uczestnictwa w Letniej Szkole Stewardes będzie fakt, że osoby, które kurs ukończą z najlepszymi wynikami, będą miały pierwszeństwo podczas rekrutacji na stanowisko personelu pokładowego w Enter Air! kliknij aby powiększyć


Informacje o "Letniej Szkole Stewardes" uzyskać można na stronie internetowej Enter Air. Nie czekajcie ze spełnieniem swoich marzeń o lataniu! Zgłoście się do Letniej Szkoły Stewardes organizowanej przez Enter Air! Napisz maila na adres: szkola_stewardes@enterair.pl! Szczegółowy plan szkolenia wysłany będzie osobom zainteresowanym w mailu zwrotnym.

materiał promocyjny Enter Air
fot. Enter Air
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy