×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rusza połączenie Wrocław - Lublin
Rusza połączenie z Wrocławia do Lublina. Dziś (24.06) o godzinie 15:20 z Wrocławia odleci pierwszy samolot ze stolicy Dolnego Śląska do Lublina. Nowe połączenie Eurolotu będzie realizowane cztery razy w tygodniu, lot potrwa niewiele ponad godzinę. 

Na nowej trasie polecimy w każdy wtorek, czwartek, piątek i niedzielę. Loty są realizowane samolotem Bombardier Q400 NextGen, który zabiera na pokład 78 pasażerów. Ceny biletów zaczynają się od 129 złotych w jedną stronę. 

- Otwarcie nowej trasy to kolejny element rozwoju naszej siatki połączeń krajowych - mówi Tomasz Balcerzak, prezes Eurolotu. - Chcemy udowodnić naszym podróżnym, że Eurolot zasługuje na przydomek narodowego, regionalnego przewoźnika. Pragniemy bowiem, aby nasi pasażerowie z portów regionalnych mogli w szybki i komfortowy sposób podróżować po całym kraju. Jest to możliwe dzięki m.in. nowemu połączeniu Wrocław-LublinPod względem turystycznym dla pasażerów wrocławskiego lotniska połączenie z Lublinem jest bardzo atrakcyjne. Polska wschodnia oferuje m.in. malownicze krajobrazy i wiele różnorodnych możliwości aktywnego wypoczynku. Także dla biznesu ten kierunek staje się coraz ważniejszy. Lublin ma duży potencjał ekonomiczny i jest prężnym ośrodkiem akademickim oraz naukowym. Znaczenie tego miasta wzrasta wraz z ciągłym rozwojem Polski wschodniej.

- Dzięki nowemu połączeniu lotniczemu ze stolicą Dolnego Śląska Lublin przybliży się do Europy - mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław. - Pasażerowie z Lubelszczyzny mogą wybierać spośród bogatej siatki wrocławskiego lotniska, w tym typowo wakacyjnych rejsów, np. do Włoch, Hiszpanii czy Grecji, ale i połączeń z największymi lotniskami przesiadkowymi Europy - Kopenhagi, Frankfurtu, Monachium

Dni i godziny rejsów zostały zaplanowane tak, żeby umożliwić pasażerom wygodną przesiadkę na inne loty oferowane z Wrocławia przez Eurolot - w tym do Zurychu, Brukseli czy Paryża, gdzie przewoźnik ląduje na głównych lotniskach blisko centrów miast. 

Fot. Piotr Bożyk
gość_1a0e8 - Profil
gość_1a0e8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie