×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dalmatian jednak nie wystartuje?Nowy chorwacki przewoźnik Dalmatian prawdopodobnie w ogóle nie wystartuje. Dwa tygodnie temu linia ogłosiła siatkę połączeń z Zagrzebia, która obejmowała loty ze stolicy Chorwacji do Hamburga, Rzymu, Mediolanu, Pragi, Sofii, Genewy, Dusseldorfu, Zurychu oraz Larnaki. Przewoźnik zapowiedział także uruchomienie od 1 lipca b.r. rejsów między Warszawą i ZagrzebiemNowe połączenia miały być obsługiwane samolotami typu Airbus A320.

Od dwóch tygodni trwała sprzedaż biletów na nowych trasach. Wiele wskazuje jednak na to, że chorwacka linia nie rozpocznie działalności operacyjnej. Strona przewoźnika przestała nagle funkcjonować. Jak informują nasi czytelnicy, z biurem linii nie ma też żadnego kontaktu. Nikt nie odpowiada na telefony i e-maile. 

Jeśli informacje o upadku linii potwierdzą się, nie wiadomo jak zostanie rozwiązana sprawa klientów, którzy nabyli w ostatnich tygodniach bilety na rejsy Dalmatian z Warszawy. 

 
Marek Stusgość_3da34 - Profil
gość_3da34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie