×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz: Latamy z Warszawy do GrecjiWizz Air zainaugurował w sobotę (21.06) połączenia z Lotniska Chopina do Grecji. Loty na trasach z Warszawy do Heraklionu i Korfu będą odbywać się raz w tygodniu, w soboty, a bilety rezerwować można na stronie przewoźnika już od 119 złotych (Heraklion) oraz od 199 złotych (Korfu).

Wizz Air ma nadzieję, że uruchomione połączenia ułatwią podróżowanie pomiędzy Polską i Grecją oraz zwiększą dynamikę ruchu turystycznego zarówno na greckie wyspy jak i do polskiej stolicy.Na pokładzie Airbusa A320 linii Wizz Air do Heraklionu poleciało 147 pasażerów, natomiast w locie na Korfu uczestniczyło 162 podróżnych.

Z wielką radością inaugurujemy nowe połączenia w Warszawy na greckie wybrzeże, do Korfu i Heraklionu. Otwierając nowe kierunki, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy poszukują atrakcyjnych miejsc letniego wypoczynku. Mamy nadzieję, że dzięki otwarciu tych tras, przyczynimy się spełnienia marzeń podróżnych o idealnych wakacjach. Piaszczyste plaże i zapierające dech w piersiach krajobrazy Korfu i Krety czekają, więc warto juz teraz zarezerować bilety na wizzair.com - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

Fot. Piotr Bożykgość_d5575 - Profil
gość_d5575
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie