×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konkurs: Zagraj o model B737 Silk AirLinia Silk Air przygotowała dla naszych Czytelników małą niespodziankę. Otrzymaliśmy dwa modele Boeinga B737-800NG w barwach singapurskiego przewoźnika, które chcemy rozdać w nowym konkursie.

Konkurs potrwa od 21 do 26 czerwca do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 27 czerwca na łamach naszego portalu.Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na dwa pytania dotyczące Silk Air oraz uzasadnić w ciekawy sposób dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać model B737.

1. Ile Boeingów B737-800 posiada Silk Air? (stan na 21.6.2014)

2. Do jakiej linii należą wszystkie udziały w Silk Air?

3. Uzasadnij w ciekawy sposób dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać model B737-800NG.

Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy dwa najciekawsze uzasadnienia. Ich autorzy otrzymają model B737-800NG (9V-MGA) Silk Air w skali 1:100, w jubileuszowym malowaniu z okazji 25-lecia przewoźnika.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Silk Air i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com.

Fot. Pasazer.comKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie