×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowe połączenia z Rumunii
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie w sezonie zimowym nowych połączeń z Rumunii do Szwajcarii oraz Niemiec.

Rejsy z Bukaresztu do Bazylei wystartują 26 października 2014 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele. Samolot będzie startował z Bukaresztu o godzinie 12:20, w Bazylei wyląduje o godzinie 13:50. Rejs powrotny został zaplanowany na godzinę 14:20, w Bukareszcie spodziewany jest o godzinie 17:40 lokalnego czasu.
Połączenie z Bukaresztu do Norymbergi zostanie uruchomione 26 października 2014 roku. Loty z Rumunii do Niemiec będą realizowane dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz niedziele. Samolot będzie startował z Bukaresztu o godzinie 20:05, w Norymberdze wyląduje o godzinie 21:20. Rejs powrotny został zaplanowany na godzinę 21:50, w Bukareszcie spodziewany jest o godzinie 0:55 lokalnego czasu.
Wizz Air uruchomi także loty z Kluż Napoka do Norymbergii. Pierwszy rejs z rumuńskiego lotniska do Niemiec został zaplanowany na 1 października 2014 roku. Loty na tej trasie będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele. Samolot będzie startował z Kluż o godzinie 8:40, w Norymberdze wyląduje o godzinie 9:40. Rejs powrotny został zaplanowany na godzinę 10:10, w Kluż spodziewany jest o godzinie 13:00 lokalnego czasu.
Norymberga to nowy port lotniczy w siatce połączeń Wizz Air.

Anna Żuchlińskagość_08231 - Profil
gość_08231
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie