Ryanair: Nowy pakiet Family Extra

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
17 czerwca 2014 13:15
4 komentarze
Reklama

Ryanair zaprezentował dziś (17.06) nowy pakiet dla rodzin „Family Extra” zawierający szeroki zakres zniżek, jak również nowe usługi na pokładzie samolotu.

Dzięki pakietowi rodziny mogą skorzystać z:
  • 50% zniżki na numerowane miejsca dla dzieci*
  • 50% zniżki na bagaż rejestrowany dla dzieci*
  • zniżki na pierwszeństwo wejścia na pokład*
  • 50% zniżki na ubezpieczenie podróżne dla dzieci
  • niższej opłaty za niemowlę (teraz: 20 €/20 £)
  • bezpłatnego 5kg bagażu dla niemowlęcia
  • podgrzewacza do butelek oraz przebieraka na pokładzie samolotu
  • dwóch bezpłatnych sztuk sprzętu dla dzieci (wózek, fotelik samochodowy typu booster, fotelik samochodowy, łóżeczko turystyczne)
  • możliwości zabrania na pokład fotelika samochodowego
  • bonusu Fly & Save, czyli –20% zniżki na trzeci lot z rodziną
*pod warunkiem dokonania zakupu przez osobę dorosłąPakiet usług Family Extra jest już dostępny dla wszystkich rodzin z dziećmi rezerwujących loty na stronie internetowej Ryanaira.

- Ryanair z przyjemnością ogłasza wprowadzenie pakietu nowych usług dla rodzin Family Extra, dzięki któremu rodziny podróżujące z dziećmi będą mogły skorzystać z szerokiego zakresu zniżek, jak również nowych usług na pokładzie samolotu. Jest to kolejny krok na drodze do realizacji naszego programu Always Getting Better. Oferujemy naszym pasażerom dużo więcej niż tylko tanie loty – już w lipcu zaprezentujemy naszą nową aplikację oraz mobilne karty pokładowe, a następnie usługi dla klientów biznesowych - powiedział Juliusz Komorek, dyrektor ds. prawnych i regulacyjnych Ryanair.

Tomasz Wyszyński
Fot. A. Robaczyńska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gosc_aa84f 2014-07-03 01:46   
gosc_aa84f - Profil gosc_aa84f
Kup zatyczki - taniej i skuteczniej :)
robert7 2014-06-21 14:27   
robert7 - Profil robert7
Niestety oznacza to więcej wrzeszczących dzieciarów. Trzeba będzie zainwestować w lepsze słuchawki, bo odkąd miejsca są losowane, to nie idzie uciec od tego wrzasku. Rodzice najwyraźniej uważają, że są królami świata i inni kupują bilety lotnicze by przez parę godzin wsłuchiwać się we wrzaski ich dzieci. Niereformowalni... Wczoraj leciałem EasyJetem i okazało się, że ta nowa akcja FR to nie ich własny pomysł, tylko odpowiedź na akcję ich konkurenta - 1/3 nowego katalogu EJ była właśnie o tym jak bardzo EJ ułatwia życie pasażerom z dziećmi, specjalne ceny, warunki, itd.
banan86 2014-06-18 08:57   
banan86 - Profil banan86
krok w dobrym kierunku, oby tak dalej!
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama