×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


4You ogłosi bazy w Rzeszowie i ŁodziSpółka 4You Airlines ogłosi jutro (17.7) uruchomienie baz operacyjnych i rozpoczęcie lotów regularnych z Łodzi i Rzeszowa - wynika z nieoficjalnych informacji Pasazer.com. Rejsy mają wystartować z początkiem sezonu zimowego. 

 Baza operacyjna i osiem kierunków z Rzeszowa

Jak ustalił Pasazer.com, prawdopodobnie pasażerowie z Łodzi i Rzeszowa mogą liczyć na połączenia do Wielkiej Brytanii, Skandynawii oraz Niemiec. W grę wchodzą też kierunki południowe. W grę wchodzą takie kierunki jak Londyn Luton, Memmingen, Oslo czy Barcelona.

Osobą odpowiedzialną za siatkę połączeń nowego przewoźnika jest Mariusz Jachimek - dowiedział się także Pasazer.com. Jachimek był do lata 2012 r. wiceprezesem łódzkiego lotniska, potem odszedł na kilka dni do OLT Express, by zarządzać siatką połączeń tej linii. Po bankructwie tego przewoźnika, wrócił do portu lotniczego im. Reymonta na nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. marketingu i sprzedaży.4You Airlines to nowa spółka na polskim rynku lotniczym. Pod obecną nazwą została zarejestrowana w kwietniu tego roku. Tworzą ją osoby związane z radomskim biurem podróży Alfa Star. 

Od początku czerwca 4You Airlines obsługuje połączenia czarterowe głównie dla turystów Alfa Star. Linią lotniczą wykonującą połączenia jest Eurolot, który z kolei korzysta z samolotów wynajętych od ukraińskiej linii YanAir

4You Airlines nie może obsługiwać połączeń, ponieważ spółka nie jest wpisana do rejestru przewoźników lotniczych i nie ma certyfikatu AOC. Bez tego nie może samodzielnie przewozić pasażerów. Jeśli jesienią loty 4You Airlines miałyby być wykonywane bez współpracy z innym operatorem, radomska spółka musi do tego czasu uzyskać odpowiedni wpis. 

Dominik Sipinskigość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie