Routes Europe 2016 w Kraków Airport

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
10 czerwca 2014 19:15
18 komentarzy
Reklama

Routes Europe po 10 latach powróci do Polski. W 2016 roku zostanie zorganizowane w Krakowie. Kraków Airport wygrał rywalizację o zorganizowanie europejskiej edycji jednej z najbardziej znanych i prestiżowych imprez w branży lotniczej na świecie.

Za dwa lata od 24 do 26 kwietnia ponad 1200 osób, przedstawicieli wiodących regionalnych linii lotniczych, lotnisk, organizacji turystycznych i innych podmiotów światowego rynku lotniczego spotka się w Krakowie. Warto dodać, że pierwsze Routes Europe w Polsce odbyły się w 2006 roku w Warszawie.Od lewej stoją: Alicja de Costres–Sobolewska, Account Director, Poland and Baltics, Routes & Airport Cities, UBM Live; Grzegorz Michorek, Dyrektor Pionu Handlowego Kraków Airport; Marek Sowa, Marszałek Województwa Małopolskiego; Gerard Brown, Head of Future Events, Routes & Airport Cities, UBM Live; Magdalena Sroka, Zastępca Prezydenta ds. Kultury i Promocji Miasta Krakowa; dr Jan Pamuła, Prezes Zarządu Kraków Airport; Leszek Zegzda, Prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej; Victoria Jones, Communications Manager, Routes & Airport Cities, UBM Live; Robert Piaskowski, Zastępca Dyrektora ds. Programowych Krakowskiego Biura Festiwalowego

Fot. Kraków Aiport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_1761f 2014-07-02 07:10   
gosc_1761f - Profil gosc_1761f
oby tylko wybudowali tam terminal dla pasazerow a nie stajnie dla bydla jak to do tej pory wyglada o terminalu krajowym nie wspominajac
dobrywiatr 2014-06-28 08:30   
dobrywiatr - Profil dobrywiatr
Chyba jest się z czego cieszyć, aczkolwiek zawsze można wyobrazić sobie coś co mogłoby być zrealizowane lepiej i szybciej, nie tylko w Krakowie.Nie tylko w Polsce.Dobrze jednak brać pod uwagę realia.Z perespektywy Polaka mieszkającego ładnych parę lat za granicą mogę zauważyć,że Kraków jest tutaj najlepiej znanym polskim miastem.Jest w co inwestować.Dobrze ,że infrastruktura portu powoli się rozwija.Obyśmy umieli przyciągnąć w to miejsce jeszcze więcej turystów.
gosc_49b39 2014-06-12 22:28   
gosc_49b39 - Profil gosc_49b39
arahja: ale 1200 osob, to sa ludzie, ktorzy decyduja o tym, na jakich trasach lataja samoloty pasazerskie. Ludzie, ktorzy na co dzien dlubia w cyferkach i patrza dokad warto otworzyc nowe polaczenie, a tu beda mieli sie okazje przekonac, jak wspanialym miejscem jest Krakow i ze warto tu latac.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama