×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Routes Europe 2016 w Kraków Airport




Routes Europe po 10 latach powróci do Polski. W 2016 roku zostanie zorganizowane w Krakowie. Kraków Airport wygrał rywalizację o zorganizowanie europejskiej edycji jednej z najbardziej znanych i prestiżowych imprez w branży lotniczej na świecie.

Za dwa lata od 24 do 26 kwietnia ponad 1200 osób, przedstawicieli wiodących regionalnych linii lotniczych, lotnisk, organizacji turystycznych i innych podmiotów światowego rynku lotniczego spotka się w Krakowie. Warto dodać, że pierwsze Routes Europe w Polsce odbyły się w 2006 roku w Warszawie.



Od lewej stoją: Alicja de Costres–Sobolewska, Account Director, Poland and Baltics, Routes & Airport Cities, UBM Live; Grzegorz Michorek, Dyrektor Pionu Handlowego Kraków Airport; Marek Sowa, Marszałek Województwa Małopolskiego; Gerard Brown, Head of Future Events, Routes & Airport Cities, UBM Live; Magdalena Sroka, Zastępca Prezydenta ds. Kultury i Promocji Miasta Krakowa; dr Jan Pamuła, Prezes Zarządu Kraków Airport; Leszek Zegzda, Prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej; Victoria Jones, Communications Manager, Routes & Airport Cities, UBM Live; Robert Piaskowski, Zastępca Dyrektora ds. Programowych Krakowskiego Biura Festiwalowego

Fot. Kraków Aiport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.




gość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie