×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kaczuszka Lufthansy na MŚ 2014Aby uczcić piłkarskie Mistrzostwa Świata w Brazylii, kaczuszka Lufthansy będzie w tym roku nosić zieloną sportową koszulkę i opaskę na głowie, a pod ręką będzie trzymać piłkę nożną.

- Jako maskotka Lufthansy zakładałam już wiele kostiumów, ale ta koszulka jest jedną z moich ulubionych. Jako ogromna fanka futbolu nie przegapię żadnego meczu i będę kibicować chłopcom Jogiego – zdradza poufnie kaczuszka.

Od 10 lat goście strefy kąpielowej i spa w Terminalu Klasy Pierwszej Lufthansy we Frankfurcie, są witani przez gumową kaczuszkę.

- Chcieliśmy podkreślić wyjątkową atmosferę nowo otwartego terminalu za pomocą symbolu przyciągającego wzrok. Gumowa kaczuszka z logo Lufthansy stała się od tego czasu ekskluzywnym kolekcjonerskim gadżetem. Zainteresowanie, które teraz budzi przerosło nasze oczekiwania – wyjaśnia Jörg Holtschneider, Dyrektor Klasy Pierwszej i Serwisów VIP we Frankfurcie.

W międzyczasie kaczuszka znalazła również swoje miejsce w salonikach biznesowych we Frankfurcie i Monachium.

- Do dzisiaj wydano około 25 specjalnych edycji kaczuszki – w różnorodnych kostiumach, od tradycyjnego stroju przygotowanego na Oktoberfest po przebranie Wielkanocne. „Edycje specjalne cieszą się dużym zainteresowaniem –  dodaje Holtschneider.

Który ze strojów był ulubionym strojem kaczuszki?

- Moja sukienka na Oktoberfest przyciągała wzrok wszystkich fanów kaczuszek na świecie. Ale piłkarski zestaw również wygląda na mnie bardzo dobrze! - twierdzi maskotka Lufthansy.Terminal Klasy Pierwszej Lufthansy we Frankfurcie oferuje pasażerom wyjątkowy serwis – oprócz osobistej asystentki i usługi odprowadzenia samochodów na parking, podróżujący Klasą Pierwszą mogą skorzystać także z saloniku cygar. Jednak dla wielu osób, mała żółta kaczuszka jest i zawsze będzie największą atrakcją. Odkąd goście mogą zabierać ją ze sobą w podróż, dobry nastrój tworzony przez maskotkę Terminalu Klasy Pierwszej przeniesiony zostanie do własnego domu. Co roku gniazdo Lufthansy opuszcza 12 tysięcy piskląt zabieranych przez gości Klasy Pierwszej.

Popularne gadżety nie są dostępne w sprzedaży.

- Ekskluzywną kaczuszkę można wygrać na profilu Terminalu Klasy Pierwszej na Twitterze (@Lufthansa_FCT) – mówi Holtschneider.

Wśród licznych konkursów uruchomiono właśnie akcję, dzięki której odwiedzający mogą przesłać Terminalowi zdjęcia z kaczuszką.

- Nie muszę dodawać, że odpowiadam osobiście na każdego tweeta – zdradza dumnie maskotka.

Kaczuszka w stroju przygotowanym specjalnie na piłkarskie Mistrzostwa Świata jest dostępna w Terminalu od początku czerwca.

- Fani naszych kaczuszek mają dobry powód, aby pojawić się w Terminalu Klasy Pierwszej ponownie - dodaje Holtschneider.

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie