×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wygraj model A330-200 linii airberlinLinia airberlin przygotowała dla naszych Czytelników małą niespodziankę. Otrzymaliśmy 2 modele Airbusa A330-200 w barwach niemieckiego przewoźnika, które chcemy rozdać w nowym konkursie.

Konkurs potrwa od 9 do 14 czerwca do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 15 czerwca na łamach naszego portalu.Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na dwa pytania dotyczącego airberlin oraz uzasadnić w ciekawy sposób dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać model A330.

1. Ile Airbusów A330-200 posiada airberlin? (stan na 9.6.2014)

2. Do jakich miast w Polsce linia airberlin oferuje regularne połączenia?

3. Uzasadnij w ciekawy sposób dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać model A330-200.

Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy dwa najciekawsze uzasadnienia. Ich autorzy otrzymają model A330-200 (D-ALPJ) airberlin w skali 1:200.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie airberlin i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com.

Fot. airberlinKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie