×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Adria w Bydgoszczy? Być może za rokAdria Airways może uruchomić loty z Bydgoszczy do Monachium. Przewoźnik złożył wstępną deklarację do zimowego rozkładu niemieckiego lotniska. Jednak prawdopodobnie połączenie ruszy najwcześniej wiosną przyszłego roku. 

Jak poinformował nas czytelnik poprzez platformę "Daj znać" na liście oczekiwania na przydzielenie godzin operacji na lotnisku w Monachium na sezon zimowy znajdują się dwie trasy Adria Airways z Polski. Słoweński przewoźnik chciałby latać dwa razy dziennie z Łodzi (obecnie lata 6 razy w tygodniu). Adria planuje także nowe połączenie z Bydgoszczy z codziennymi rejsami.Potwierdziliśmy tę informacje w biurze prasowym przewoźnika. Adria Airways faktycznie zgłosiła zapotrzebowanie na więcej lotów pomiędzy Polską i Monachium. 

Rejsy prawdopodobnie nie ruszą jednak jeszcze zimą. 

- Prawdopodobnie będziemy mieli dostępne samoloty dopiero latem 2015 r. - tłumaczy nam dział prasowy Adria Airways. 

Adria Airways lata z Łodzi do Monachium od 30 marca. Słoweński przewoźnik oferuje loty w systemie code-share z Lufthansą. To reakcja na likwidację połączenia SAS-u do Kopenhagi. 

M.in. o połączeniu z Łodzi do Monachium mówił w wywiadzie dla Pasazer.com Mark Anžur, prezes Adria Airways.

Dominik Sipinski
fot. Dominik Sipinskigość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie