×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bydgoszcz inauguruje letnie czarteryDziś (04.06) pierwszym w historii bydgoskiego portu lotem na tunezyjską wyspę Dżerba zainaugurowany został sezon letnich lotów czarterowych. W podróż udało się ponad 90 pasażerów. 
 
Już od kilku lat pracujemy nad tym, aby oferta wylotów na wakacje z Bydgoszczy była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych pasażerów. Współpracując z touroperatorami sukcesywnie wzbogacamy listę kierunków, co przekłada się na liczbę pasażerów, którzy od kilku lat rozpoczynają wypoczynek na naszym lotnisku - mówi Tomasz Moraczewski, prezes zarządu PLB. 
 
W czasie inauguracji pasażerowie otrzymali od touroperatora Exim Tours upominki i przewodniki turystyczne. Został również ogłoszony konkurs, w którym uczestnicy będą mogli wygrać dwuosobową wycieczkę do Tunezji do zrealizowania w przyszłym roku. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie internetowej lotniska.  


 
Dla pasażerów i gości lotnisko przygotowało tort. 


 
W sezonie letnim 2014 z bydgoskiego lotniska będzie można polecieć w 10 wakacyjnych kierunkach do Antalyi, Burgas, Dubrownika, Heraklionu, Chani, na Rodos, Zakynthos, Kos, Lanzarote oraz Dżerbę. 


W ubiegłym roku letnich połączeń czarterowych było również 10.

Tomasz Wyszyński 
Fot. Port Lotniczy Bydgoszczgość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie