×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wygraj model B777-300ER EmiratesLinia Emirates przygotowała dla naszych Czytelników małą niespodziankę. W związku ze zmianą samolotu na trasie Warszawa - Dubaj otrzymaliśmy 10 modeli Boeinga 777-300ER Emirates, które chcemy rozdać w nowym konkursie.

Konkurs potrwa od 1 do 2 czerwca do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 3 czerwca na łamach naszego portalu.Zasady są bardzo proste. Wystarczy przesłać zdjęcie Boeinga 777 w barwach Emirates lądującego (około 11:30) 1 lub 2 czerwca w Warszawie oraz uzasadnić w ciekawy sposób dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać model B777.

Zdjęcie i uzasadnienie należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Akceptujemy prace wysłane tylko 1 i 2 czerwca, własnego autorstwa i przedstawiające B777 w Warszawie. Spośród nadesłanych prac wybierzemy 10 najciekawszych zdjęć wraz z uzasadnieniami. Ich autorzy otrzymają model B777-300ER Emirates w skali 1:200.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Emirates i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Uczestnik konkursu zgadza się także na otrzymywanie treści informacyjnych i reklamowych drogą e-mailową od pasazer.com oraz Emirates.

Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację zgłoszonego zdjęcia, a także imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com oraz linii Emirates.

Fot. EmiratesKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie