×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aviolet: Marka czarterowa Air SerbiiAir Serbia uruchomiła własną markę czarterową pod nazwą Aviolet. Nowa marka będzie obsługiwana przez personel serbskiego przewoźnika. Linia oferować będzie rejsy czarterowe z Serbii do Grecji, Turcji, Hiszpanii, Włoch oraz Egiptu.Flota Aviolet będzie składać się z trzech Boeingów 737-300, które zabierają 144 pasażerów w konfiguracji jednej klasy podróży. Według nieoficjalnych informacji serbski przewoźnik nie mógł wcześniej zerwać umowy z firmą leasingową i dlatego postanowił, że Boeingi 737 będą wykonywać rejsy czarterowe.Podczas rejsu pasażerowie Aviolet otrzymają bezpłatnie wodę mineralną oraz przekąski w postaci kanapki i owoców. Dodatkowo, pasażerowie będą mogli kupić na pokładzie inne napoje i przekąski w Sky Café. Aviolet będzie oferować również Sky Shop, a w nim produkty bezcłowe takie jak papierosy, alkohole oraz perfumy. W Sky Cafe oraz Sky Shop będzie można płacić tylko gotówką w dwóch walutach: w euro oraz serbskich dinarach.


Marka czarterowa Air Serbii zapewnia pasażerom także oddzielne stanowiska odpraw na Terminalu 1 lotniska im. Tesli w Belgradzie.

Piotr Bożyk
Fot. Luka Popovic - EX-YU Aviationgość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie