×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Nowości w menu i na pokładziePolskie Linie Lotnicze LOT przedstawiły wczoraj (29.05) także zmiany jakie pojawią się w LOT Gourmet – na pasażerów klasy ekonomicznej na wszystkich rejsach czeka nowe sezonowe i wzbogacone menu oraz zestawy posiłków. A ich ceny nadal pozostają konkurencyjne w porównaniu z cenami na lotniskach i z tymi spotykanymi w innych liniach.Natomiast na rejsach dalekodystansowych do i z Ameryki Północnej oraz Chin, LOT oprócz kompletnej zmiany menu we wszystkich klasach, w LOT Business Class wprowadził od maja nowe elementy serwisu – pasażerowie będą mogli się poczuć jak w podniebnej restauracji.

Przed startem wraz z powitalnym drinkiem otrzymają małą przekąskę na rozbudzenie apetytu, po starcie zaś nowością będzie zupa oraz lody na deser.Główne danie będzie przygotowywane na pokładzie i serwowane przez specjalnie przeszkoloną grupę personelu pokładowego. Tradycyjna przystawka oraz ciastko pozostają, jako opcja do wyboru do dania głównego.Pasażerowie wracający z USA lub Chin do Polski będą mieli również możliwość wybrania jednego z trzech rodzajów śniadań: kontynentalnego, fitness i na gorąco. Serwis w LOT Business Class w nowej formie ma więc zdecydowanie bardziej restauracyjną formę. Przy współpracy z wiceprezydentem Stowarzyszenia Sommelierów Polskich – Wiesławem Wysokińskim, LOT wprowadza także nową kartę win i nowość – cydr lubelski.

Dodatkowo na wszystkich rejsach do Chicago, Nowego Jorku, Toronto i Pekinu w Dreamlinerach podwojona została liczba filmów w pokładowym systemie rozrywki dostępnych w całkowicie bezpłatnej ofercie we wszystkich klasach podróży.

Zmiany pojawiają się również w programie LOT dla Firm. Obejmują one m.in. elastyczne zasady wykorzystywania zgromadzonych punktów: będzie nimi można na przykład zapłacić za pobyt w hotelu lub pobyt w Businnes Lounge, a także zakupy w airkiosk.lot.com. Jesienią w programie LdF pojawią się nowe aktywności, a oferta zostanie rozszerzona.

Inne udogodnienia wprowadzone ostatnio przez LOT to m.in.: Moje Ulubione Miejsce, czyli możliwość odpłatnego wyboru najbardziej dla siebie odpowiedniego i wygodnego miejsca w samolocie. Ponadto usługa Mój Dodatkowy Bagaż, czyli możliwość tańszego o 20 proc. dokupienia planowanego nadbagażu. Do tego opcja zakupu dziewięciu pakietów ubezpieczenia podróży Mondial Assistance oraz cieszący się coraz większą popularnością LOT Upgdade. Jest to szansa wylicytowania lotu w Klasie Biznes na trasie długodystansowej, w atrakcyjnej, zaproponowanej przez pasażera cenie. Wszystkie usługi dodatkowe dostępne są już podczas dokonywania rezerwacji na lot.com. Zapowiadane nowości zostaną natomiast wprowadzone do końca czerwca.Latem personel pokładowy zaskoczy pasażerów nowymi strojami – w roku 85-tych urodzin LOT wraca do koncepcji, by stewardesy nosiły sukienki. To na pewno nie koniec zmian i dalszej poprawy jakości oferowanych usług. LOT od maja powołał specjalny, mobilny zespół zajmujący się monitorowaniem poziomu jakości obsługi na lotnisku.

Piotr Bożyk
Fot. Pasazer.com, PLL LOTgość_4196f - Profil
gość_4196f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie