×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Alfa Star rezygnuje z lotów z RadomiaAlfa Star rezygnuje z lotów z Radomia. Powód: Brak chętnych. Pierwszy lot czarterowy z Sadkowa do egipskiej Hurgady był zaplanowany na 19 czerwca. Połączenie miało być realizowane Airbusami A320, należącymi do egipskich linii Nesma Airlines. Loty miały odbywać się raz w tygodniu.

Dziś lotnisko w Radomiu zostało wpisane do rejestru lotnisk cywilnych.

Jednak wycieczki z wylotem z Radomia nie cieszyły się popularnością wśród klientów biura Alfa Star. Sprzedaż rozpoczęła się ponad pół roku temu - w listopadzie 2013 roku. Niestety wyniki nie były dla biura satysfakcjonujące. - W biznesie liczy się rachunek ekonomiczny, a komentarze w mediach skutecznie zniechęciły naszych potencjalnych klientów do kupowania wycieczek z odlotem z radomskiego lotniska. Dlatego w sezonie letnim nie będą one możliwe – komentuje Biuro Podróży Alfa Star.

Czartery do Egiptu były jedynymi zaplanowanymi lotami z nowego lotniska w Radomiu. Spółka zapewnia, że prowadzone są rozmowy z przewoźnikami, którzy mogliby uruchomić regularne połączenia.

Paweł Cybulakgość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie