×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jutro strajki we WłoszechPodróżni udający się jutro (30.05) do Włoch muszą liczyć się z możliwymi opóźnieniami i odwołaniami lotów w związku z planowaną na piątek akcją strajkową w całym kraju.

Poważne utrudniania będą dotyczyć przede wszystkim kilku portów lotniczych w Rzymie i Mediolanie. Przez cały dzień strajkować będą pracownicy SEA Holdings obsługujących mediolańskie lotniska oraz personel włoskich linii Meridiana. Strajk ostrzegawczy od godz. 12 do 16 zapowiedzieli również pracownicy Alitalii. Część z zaplanowanych na jutro lotów zostanie odwołana. Opóźnienia i anulacje zapowiada także Ryanair. Szczegółowa lista rejsów dotkniętych akcja strajkową będzie na bieżąco publikowana przez przewoźników.   

Sporych utrudnień można spodziewać się ponadto w dużych miastach, gdzie będzie strajkować personel lokalnych przedsiębiorstw komunikacyjnych. Dotyczyć to będzie m.in. rzymskiego metra. Nie będą kursowały ponadto niektóre firmy autobusowe.  

Kolejną falę strajków zapowiedziano na 4, 11, 14 i 22 czerwca b.r.  


Marek Stusgość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie