Air France: Portal o przesiadce w Paryżu

25 maja 2014 00:11
4 komentarze
Reklama
Wystarczy jedno kliknięcie, by podróżni Air France otrzymali wizualizację przesiadki na lotnisku im. Charles de Gaulle’a dla swojego międzykontynentalnego lotu. Serwis przesiadkawparyzu.pl powstał w trosce o większy komfort podróżnych, którzy wybierają się w daleką podróż z transferem na paryskim lotnisku.

Aby wydrukować swój plan przesiadki na lotnisku w Paryżu oraz mapkę z zaznaczonymi punktami usługowymi, wystarczy na stronie przesiadkawparyzu.pl wybrać miasto, z którego rozpoczynamy podróż lotniczą oraz miejsce docelowe. Po kliknięciu przycisku "sprawdź", serwis wygeneruje szczegółowy plan oraz określi szacunkowy czas potrzebny na transfer pomiędzy terminalem przylotu a terminalem odlotu. Następnie z rozwijanej listy „dostępnych usług” można wybrać co nas najbardziej interesuje, a serwis automatycznie naniesie je na naszą mapkę. Do wyboru poza sklepami, bankomatami, aptekami czy restauracjami są również masaże, część rozrywkowa czy fotele relaksujące.

Należy pamiętać, że trasa przesiadki będzie się różnić w zależności od tego, która bramka wyjścia do samolotu (tzw. gate) zostanie wyznaczona dla naszego rejsu międzykontynentalnego. A dzieje się to dopiero w dniu lotu. Tak więc, na przykład pasażerowie z Warszawy, wybierający się do Tokio, mogą mieć 3 różne scenariusze przesiadki. Wszystkie trzy można dokładnie prześledzić dzięki nowemu serwisowi, który szczegółowo podaje pasażerowi niezbędne wskazówki odnośnie pokonywanej trasy.

- Dwa lata temu paryskie lotnisko im. Charles de Gaulle’a, a jednocześnie port bazowy linii Air France, zostało gruntownie przebudowane. Celem wprowadzonych zmian było podniesienie komfortu podróży i usprawnienie transferu podróżnych. Efektem przebudowy jest dziś port lotniczy, który charakteryzuje się większą funkcjonalnością, najnowocześniejszym wzornictwem i technologią. Serwis przesiadkawparyzu.pl jest kolejnym krokiem w kierunku podnoszenia wygody pasażerów oraz usprawnia obsługi ogromnej liczby podróżnych, którzy codziennie przesiadają się na kolejny lot. Wszystko po to, aby czuli się oni lepiej i pewniej wybierając podróż Air France z przesiadką w Paryżu – powiedziała Chloe Marchand, dyrektor generalna Air France KLM w Polsce.Szeroki zakres usprawnień wprowadzonych w ostatnich latach na lotnisku im. Charles de Gaulle’a objął, m.in. wyraźne, logiczne oznakowania, szybsze i bardziej wygodne przejścia pomiędzy terminalami, które mają na celu oszczędzanie czasu pasażerów w trakcie zmiany samolotu. Dzięki zniesieniu kontroli bezpieczeństwa na trasie pomiędzy terminalem przylotu a terminalem wylotu dla rejsów długodystansowych (kontrola odbywa się przy wylocie z Warszawy), podróżni mogą obecnie zyskać aż 10 minut. Sto hostess i pracowników lotniska w pomarańczowych kamizelkach cały czas czuwa nad płynnością przemieszczania się pasażerów i w każdej chwili są do ich dyspozycji. Ponadto dedykowani pracownicy kierują ruchem przy kontroli paszportowej. Podróżni, którzy mają krótki czas na przesiadkę są kierowani do stanowisk z obsługą priorytetową.

Lotnisko im. Charles de Gaulle’a w Paryżu jest siódmym najważniejszym węzłem lotniczym na świecie i trzecim w Europie. Zmodernizowany paryski Terminal 2E mieści największy na świecie business lounge Air France, która zajmuje powierzchnię ponad 3 tysięcy metrów kwadratowych i może pomieścić jednocześnie nawet 800 gości. Ponadto pasażerowie Klasy Biznes mogą relaksować się w SPA, w którym firma Clarins oferuje gościom business lounge szereg bezpłatnych zabiegów.

Nowa platforma Air France przesiadkawparyzu.pl została przygotowana w 5 językach, w tym po polsku i po angielsku i dotyczy podróży międzykontynentalnych. W przypadku pozostałych lotów – w obrębie Europy, podróżni mogą sprawdzać informacje dotyczące przesiadki korzystając z już istniejącej strony: easycdg.com.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_64dd3 2016-07-18 09:12   
gość_64dd3 - Profil gość_64dd3
a ja już korzystałam z firmy Lukasexpress oferującej transfery do i na lotnisko w Paryżu. Mogę ich z czystym sercem polecić
gość_d4786 2016-03-22 21:34   
gość_d4786 - Profil gość_d4786
2+3
gosc_7b0a8 2014-05-25 13:00   
gosc_7b0a8 - Profil gosc_7b0a8
przeczytaj jeszcze raz artykuł to bedziesz mial odpowiedz na swoje pytanie
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy