×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rusza nowa kampania EurolotuEurolot rozpoczyna kompleksową kampanię reklamową,
promującą letnią ofertę połączeń przewoźnika w Polsce i w Europie. Działania promocyjne linii potrwają ponad 2 miesiące, a główne hasło kampanii to "Miłego Eurolotu!".

Nowa kampania Eurolotu promuje krajowe połączenia przewoźnika,  pomiędzy głównymi miastami Polski: Gdańskiem a Krakowem, Wrocławiem i Lublinem, Warszawą a Bydgoszczą i Lublinem a Wrocławiem oraz zagraniczne kierunki z polskich regionalnych portów do największych lotnisk w Europie m.in. do Amsterdamu, Helsinek, Zurychu, Paryża, Mediolanu czy Brukseli. Dodatkowo linia chce zapoznać pasażerów z doskonałą ofertą letnią przygotowaną dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wybór miejsca wakacyjnego odpoczynku.

W sezonie letnim Eurolot reaktywuje połączenia nad Adriatyk, do chorwackich kurortów - Dubrownika, Zadaru, Splitu z portów w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Gdańska. Kampania będzie realizowana poprzez regionalne działania ATL, szerokie działania ogólnopolskie i geotargetowane (czyli skoncentrowane na wybranym regionie), kampanie display'owe (wyświetlanie "klikalnych" bannerów na najpopularniejszych portalach podróżniczych i biznesowych) i kontekstowe w Internecie oraz działania e-commerce.

- Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą, świadczącą wysoką jakość usług w bardzo atrakcyjnych i przystępnych cenach. Kampania letnia ma na celu budowanie świadomości istnienia naszych linii lotniczych i przybliżenie naszej oferty potencjalnym pasażerom. Działania reklamowe obejmą wszystkie miasta w Polsce, z których wykonujemy rejsy oraz będą dodatkowo wsparte szeroką kampanią reklamową on-line oraz działaniami e-commerce - mówi Lidia Kłosowska, dyrektor marketingu Eurolotu.Główne cele nowej kampanii to budowanie rozpoznawalności marki Eurolotu jako dynamicznego i rozwijającego się polskiego przewoźnika oraz  promocja bezpośrednich,  regionalnych  rejsów własnych, które Eurolot wykonuje pod kodem K2. Przekaz w kampanii skoncentruje się na podkreśleniu atrakcyjnej oferty cenowej oraz wymiernych korzyściach dla pasażerów.

- W komunikacji podkreślamy zarówno atrakcyjne ceny, jak i korzyści dla pasażerów, które są naszymi atutami. To np. brak dodatkowych opłat, zniżki dla niemowląt i dzieci, bezpośrednie połączenia zagraniczne z głównymi miastami w Polsce. Wierzę, że intensyfikacja komunikacji wpłynie pozytywnie na wizerunek Eurolotu i przyczyni się  do wzmocnienia naszej pozycji rynkowej oraz wypromuje podróże z polskich regionów, zarówno te biznesowe, jak i turystyczne - dodaje Lidia Kłosowska.

Podczas kampanii pojawi się łącznie (m.in. w prasie, Internecie, outdoorze) ponad 200 layoutów z komunikacją poszczególnych tras oraz możliwych połączeń. Podczas kampanii w tzw. kanale ATL (Above The Line) Eurolot pojawi się w sumie z 52 ogłoszeniami w prasie (głównie ogólnopolskie tytuły oraz tytuły regionalne), na 20 billboardach (cityscrolle, frontlighty), 6 siatkach wielkoformatowych, 45 autobusach oraz na dodatkowych nośnikach w regionach (tramwaje, busy).

Za kreację kampanii odpowiada agencja AdHeads. Kampanię on-line realizuje Cube Group, a działania ATL poprowadzi dom mediowy Arena Polska. W zakresie e-commerce Eurolot obsługuje firma Zanox.

Fot. Piotr Bożyk

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_031f7 - Profil
gość_031f7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie