×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


14. Boeing 737 dla linii Enter AirFlota Enter Air powiększyła się o 14. Boeinga 737. Kolejny samolot dla przewoźnika to B737-800NG (SP-ENU) wyprodukowany w 2001 roku, a użytkowany przez linie ATA Airlines oraz Miami Air, a ostatnio przez linie TACV Cabo Verde Airlines z Republiki Zielonego Przylądka (D4-CBY).

Nowy nabytek linii wylądował na lotnisku Katowice-Pyrzowice już w lutym tego roku. Jednak przedłużające się kwestie formalne i celne spowodowały, że zasili flotę dopiero teraz. W hangarach firmy LineTech został przeprowadzony przegląd maszyny oraz wymiana foteli. Przez sezon letni samolot będzie posiadał hybrydowe malowanie. Według informacji uzyskanych u przewoźnika pełne barwy na SP-ENU pojawią się w sezonie zimowym.- W tym roku nie planujemy już powiększania floty. Jednak bardzo prawdopodobne jest, że kolejny B737-800 lub inny typ dołączy do naszej floty w przyszłym roku. Wszystko zależy od zapotrzebowania rynku. Jesteśmy dostawcą usługi przewozu. Jeśli rynek będzie potrzebował dodatkowej pojemności, to pozyskanie samolotów nie jest dla nas żadnym problemem. Mamy bardzo dobrą rozpoznawalność i reputację na rynku leasingowym i jako dobry klient mamy szeroki wybór ofert - powiedział nam Grzegorz Polaniecki, prezes Enter Air.

Obecnie flota Entera składa się z 14 samolotów: ośmiu Boeingów 737-400 oraz sześciu B737-800NG.

Piotr Bożyk
Fot. Enter Airgość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie