×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wygraj model A330F Turkish AirlinesLinia Turkish Airlines przygotowała dla naszych Czytelników małą niespodziankę. W związku ze zwiększeniem częstotliwości na trasie Warszawa - Stambuł otrzymaliśmy 10 modeli Airbusa A330-200 Freighter Turkish Cargo, które chcemy rozdać w nowym konkursie.

Konkurs potrwa od 19 do 24 maja do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 26 maja na łamach naszego portalu.Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na dwa pytania dotyczącego Turkish Airlines oraz uzasadnić w ciekawy sposób dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać model A330F.

1. Ile Airbusów A330-200 Freighter posiada oddział cargo Turkish Airlines? (stan na 19.05.2014)

2. W jaki dzień tygodnia Turkish Airlines będą oferować dodatkowy rejs na trasie Warszawa - Stambuł?

3. Uzasadnij w ciekawy sposób dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać model A330F.

Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy 10 najciekawszych uzasadnień. Ich autorzy otrzymają model A330-200F (TC-JDO) Turkish Cargo w skali 1:200.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Tuskish Airlines i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Uczestnik konkursu zgadza się także na otrzymywanie treści informacyjnych i reklamowych drogą e-mailową od pasazer.com oraz Turkish Airlines.

Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com.

Fot. Turkish AirlinesKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie