×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


10. urodziny linii Wizz AirWizz Air świętuje dziś (19.05) 10. rocznicę pierwszego lotu z Polski, który odbył się 19 maja 2004 r. z Katowic do Londynu Luton. W związku z tym w Warszawie odbyła się konferencja prasowa poświęcona 10-leciu przewoźnika.Linie Wizz Air zostały założone przede wszystkim po to, aby umożliwić mieszkańcom Europy Środkowo-Wschodniej swobodne podróżowanie w jeszcze bardziej przystępnych cenach. Do końca 2013 r., z usług przewoźnika skorzystało ponad 69 mln pasażerów. Obecna siatka połączeń to 300 tras i 96 miast w 35 krajach.


Stale poszukując możliwości rozwoju swojej oferty, Wizz Air ma nadzieję na zbudowanie swojego sukcesu poprzez rozwijanie nowych możliwości w krajach, w których już funkcjonuje oraz otwieranie się na nowe rynki, które przez lata były często zaniedbywane przez niskokosztowych przewoźników.


 
Aby podkreślić urodzinową okazję i pokazać swoją wdzięczność dla wszystkich klientów, Wizz Air rozdaje co drugi bilet za darmo na rezerwacjach dokonanych na jakiejkolwiek trasie dziś do północy na wizzair.com.- Jestem niezwykle dumny z tego, że świętujemy dziś tak ważną rocznicę. Ten dzień to efekt ostatnich 10 lat ciężkiej pracy zespołu profesjonalistów Wizz Air. Te 10 lat to okres szybkiego wzrostu, stałego wdrażania innowacji, dawania naszym pasażerom swobody podróżowania i doświadczania nowych przeżyć oraz możliwości. Wraz z wejściem w kolejną dekadę naszej działalności, chcemy zapewnić, że nadal będziemy stawiać wyzwanie naszym konkurentom, oferując jeszcze bardziej atrakcyjne oferty i doskonałą obsługę klienta. Dziś chciałbym podziękować wszystkim naszym pasażerom za ich lojalność oraz za to, że są częścią tej niezwykłej podróży z Wizz Air - powiedział Jozsef Váradi, prezes Wizz Air.
Fot. Wizz Air, Piotr Bożyk


gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie