10. urodziny linii Wizz Air

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
19 maja 2014 11:38
28 komentarzy
Reklama

Wizz Air świętuje dziś (19.05) 10. rocznicę pierwszego lotu z Polski, który odbył się 19 maja 2004 r. z Katowic do Londynu Luton. W związku z tym w Warszawie odbyła się konferencja prasowa poświęcona 10-leciu przewoźnika.Linie Wizz Air zostały założone przede wszystkim po to, aby umożliwić mieszkańcom Europy Środkowo-Wschodniej swobodne podróżowanie w jeszcze bardziej przystępnych cenach. Do końca 2013 r., z usług przewoźnika skorzystało ponad 69 mln pasażerów. Obecna siatka połączeń to 300 tras i 96 miast w 35 krajach.


Stale poszukując możliwości rozwoju swojej oferty, Wizz Air ma nadzieję na zbudowanie swojego sukcesu poprzez rozwijanie nowych możliwości w krajach, w których już funkcjonuje oraz otwieranie się na nowe rynki, które przez lata były często zaniedbywane przez niskokosztowych przewoźników.Aby podkreślić urodzinową okazję i pokazać swoją wdzięczność dla wszystkich klientów, Wizz Air rozdaje co drugi bilet za darmo na rezerwacjach dokonanych na jakiejkolwiek trasie dziś do północy na wizzair.com.- Jestem niezwykle dumny z tego, że świętujemy dziś tak ważną rocznicę. Ten dzień to efekt ostatnich 10 lat ciężkiej pracy zespołu profesjonalistów Wizz Air. Te 10 lat to okres szybkiego wzrostu, stałego wdrażania innowacji, dawania naszym pasażerom swobody podróżowania i doświadczania nowych przeżyć oraz możliwości. Wraz z wejściem w kolejną dekadę naszej działalności, chcemy zapewnić, że nadal będziemy stawiać wyzwanie naszym konkurentom, oferując jeszcze bardziej atrakcyjne oferty i doskonałą obsługę klienta. Dziś chciałbym podziękować wszystkim naszym pasażerom za ich lojalność oraz za to, że są częścią tej niezwykłej podróży z Wizz Air - powiedział Jozsef Váradi, prezes Wizz Air.
Fot. Wizz Air, Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
greg0303 2014-05-22 15:59   
greg0303 - Profil greg0303
WizzAir zaoferuje swoje akcje do publicznej sprzedaży na giełdzie w Londynie. Przewoźnik chce uzyskać około 200 milionów Euro z tych transakcji.
gosc_a906e 2014-05-21 08:41   
gosc_a906e - Profil gosc_a906e
chcielismy sie skusic aby poleciec ta tzw linia lotnicza, 19 maja probujac cos zarezerwowoac nic na ich stronie nie dzialalo mimo mega szybkiego internetu w domu, ewidentny blad servera tej firmy, nikt nigdzie nie odbieral telefonu, super service do klienta, usmiac sie mozna, dodzwonilem sie wreszcie jak przyjaciel z polski podal mi inny numer telefonu ale pani a raczej po toku rozmowy baba, powiedziala ze to nummer alarmowy wizzaira i to nie jest jej sprawa ze nie moge na internecie albo przez inne telefony zarezerwowac lotu,wiec pytam do czego sluzy ten numer.bo dla mnie tel alarmowy to 112, a ona na to ze do spraw alarmowych, Jak mozna zaufac takiej linii lotniczej, kto tam pracuje, ta baba, sorry powinna raczej sprzatac w wc nie obrazajac sprzataczek, juz nigdy nie damy sie nabrac na tanie bilety wizzaira
gosc_5d21b 2014-05-20 13:51   
gosc_5d21b - Profil gosc_5d21b
Komunikat z FB W6: "Due to phenomenal success of our promo website and app are slow. We extend promo to 1am CET and waive airport check in fee tomorrow morning!"
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama