×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czartery: Dla 4YOU poleci EurolotEurolot nawiązał współpracę z nową polską linią lotniczą 4YOU Airlines w zakresie wykonywania rejsów czarterowych. 

Nowa spółka, której założycielami są osoby związane z biurem podróży Alfa Star z Radomia nie posiada jeszcze certyfikatu AOC ani koncesji na prowadzenie działalności czarterowej. Dlatego wszystkie rejsy będą wykonywane początkowo z użyciem callsign Eurolotu - „K2”.

Loty będą realizowane przez trzy Airbusy A320, które zabiorą pasażerów na wakacje z 9 polskich miast do najpopularniejszych kurortów zagranicznych.Pierwsze rejsy z turystami zostaną wykonane na początku czerwca br. Samoloty będą latać z Gdańska, Katowic, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Rzeszowa oraz Bydgoszczy do takich wakacyjnych kierunków jak Egipt, Tunezja, Grecja i Turcja. 

Wycieczki do tych miejsc będą sprzedawane m.in. przez jedno z największych biur podróży w Polsce – Alfa Star oraz przez inne wiodące biura podróży przy współpracy z firmą Globe Travel Services. 

- Konsekwentnie wprowadzamy w życie plan Eurolotu rozwinięcia działalności czarterowej w Polsce. To rynek przyszłościowy – obserwujemy stale zwiększające się zainteresowanie Polaków wyjazdami wakacyjnymi do „ciepłych krajów”. Dla naszej linii to szansa na rozwinięcie skrzydeł, dlatego tym bardziej cieszymy się ze współpracy z nowym przewoźnikiem 4YOU oraz biurem podróży Alfa Star, które możemy wspierać w rozpoczęciu działalności na rynku czarterów – mówi Tomasz Balcerzak, prezes Eurolotu. 

- Powstanie nowych linii lotniczych to odpowiedź na aktualną sytuację na rynku. Na początek linie 4YOU będą posiadały 3 samoloty typu Airbus 320. Działalność w początkowym okresie prowadzona będzie we współpracy z Eurolotem. Linie 4YOU obsługiwać będą wyłącznie loty czarterowe polskich touroperatorów - mówi Krzysztof Strzylak, prezes BP Alfa Star. 

- Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalnego podejścia do współpracy przez Eurolot i uważamy, iż wzajemne relacje jakie udało nam się wspólnie wypracować będą początkiem nowej jakości na polskim rynku przewozów czarterowych. Mamy nadzieję, iż przyczynią się one również do obopólnego długotrwałego i stabilnego rozwoju spółek, zarówno 4YOU Airlines jak i Eurolotu – mówi Michał Mikołajczak, wiceprezes 4YOU Airlines.

W ramach współpracy Eurolot zostanie oficjalnym przewoźnikiem dla spółki 4YOU Airlines do czasu uzyskania przez nią certyfikatu AOC (przyznawanego przez ULC) oraz koncesji na prowadzenie działalności czarterowej. 
gość_e351f - Profil
gość_e351f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie