×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa jako Fanhansa na MŚ 2014
Maszyny Lufthansy będą w centrum uwagi przed jak i podczas piłkarskich Mistrzostw Świata 2014, które odbędą się w Brazylii. W sumie osiem samolotów we flocie niemieckiego przewoźnika zamieni znany napis Lufthansa na nowe logo "Fanhansa". To pierwszy raz w historii kiedy linia zmienia swoją nazwę na kadłubie samolotów.

Pierwszy Airbus A321 "Fanhansa" poleci 16 maja z Monachium do Hamburga oraz Londynu Heathrow. Do wspomnianego A321 dołączą jeszcze dwie inne maszyny wąskokadłubowe: A319 oraz A320. Nowe logo otrzyma także pięć samolotów dalekodystansowych, w tym dwa Boeingi 747-8I oraz jeden Airbus A340-600 i dwa A330-300.


Boeing 747-8I D-ABYO z logo "Fanhansa"

- Fanhansa jest czymś więcej niż tylko logo na samolotach. Jest to także niespodzianka dla naszych klientów i podziękowanie dla fanów. W ciągu najbliższych dni będziemy tworzyć nowe doświadczenie w wielu różnych promocjach. Nie mamy wątpliwości, że będziemy wozić najszczęśliwszych fanów do Brazylii, oferując najlepszą atmosferę Pucharu Świata i gorączkę piłki nożnej. To sprawi, że Lufthansa będzie oficjalnym przewoźnikiem wszystkich fanów piłki nożnej - powiedział Alexander Schlaubitz, szef marketingu Lufthansa Airlines.

Lufthansa przygotowała na lotniskach, stanowiskach odpraw oraz na  pokładach swoich samolotów szereg promocji i konkursów, w których do wygrania będą bilety do Brazylii na pokładzie jednego z samolotów "Fanhansa", w tym także bilety na mecze i pakiety turysty.


Piotr Bożyk
Fot. MucForum.degość_adad5 - Profil
gość_adad5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie