×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Serbia: Do Chicago jeszcze w 2015 r.Air Serbia planuje w niedalekiej przyszłości uruchomienie rejsów dalekodystansowych do USA i Kanady. Pierwszym miastem do jakiego poleci serbski przewoźnik będzie Chicago. James Hogan, prezes Etihad Airways, liczy, że połączenie uda się otworzyć w czwartym kwartale 2015 r., a jeżeli nie, to najpóźniej na początku 2016 r.

- Połączenia Transatlantyckie Air Serbia będą bardzo dobrze uzupełniać naszą ofertę. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zmian jakie zachodzą w tak krótkim czasie w serbskim przewoźniku oraz ze współpracy z rządem Serbii, a także z nowych pracowników - pasjonatów lotnictwa. Sądzimy, że jeszcze w tym roku uda nam się wspólnie wypracować zysk netto - powiedział James Hogan, prezes Etihad Airways.

Oprócz Chicago, serbski przewoźnik ma rozpocząć loty do Nowego Jorku i Toronto wraz z początkiem sezonu letniego 2016.

W celu wykonywania połączeń transatlantyckich przewoźnik wynajmie trzy maszyny A330-200 lub A330-300 od Etihadu. Samoloty będą latać pod marką Air Serbia i będą obsługiwane przez serbskie załogi.

Piotr Bożyk
Fot. Air Serbiagość_d5575 - Profil
gość_d5575
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie