Bye, bye Rzeszów

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
12 kwietnia 2006 23:30
15 komentarzy
Reklama

Linia lotnicza Direct Fly, która zainaugurowała dzisiaj (12.04) swoje loty, w pierwszym dniu działalności operacyjnej wycofała ze swojej oferty połączenie czarterowe, które miało połączyć Rzeszów i Lwów.

Jak informują nas przedstawiciele lotnisk, z których operuje nowy przewoźnik, zainteresowanie pierwszymi lotami Direct Fly było niskie. Dodatkowo z systemów rezerwacyjnych wynika, iż loty z Bydgoszczy do Berlina i Kopenhagi w dniu jutrzejszym (13.04) są odwołane.

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
kamil-lotn 2006-04-16 23:04   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Ciężko im będzie może jak maja na tyle kasy, że przez rok mogą latać na stratach i dają dużo reklam to coś tam ruszy!Mogli by też latać lepszymi samolotami np.Airbus A 318 no może troche przegiołem ale małymi Emrearami mogli by latać!Widzicie jak Wizzair się rozwinął!!!Może Directfle też ale nie mogą pominąc warszawy!
gosc_Cymr 2006-04-14 09:23   
gosc_Cymr - Profil gosc_Cymr
Jestem kasjerem lotniczym i o linii Direct Fly wiem tyle co sam wygrzebałem w necie. Z takim marketingiem to długo nie polatają. Pierwszym krokiem powinno być nawiązanie kontaktów z biurami IATA - a nie kosztuje to wiele (choćby przez przesłanie każdemu z nich e-maila z propozycją współpracy). Przecież to one sprzedają lwią część biletów lotniczych w Polsce. Przykro to mówić, ale początek nie wróży nic dobrego.
airliner 2006-04-13 22:56   
airliner - Profil airliner
Z Krakowa do Gdanska polecialo podobno az dwoch pasazerow.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama