Citibank wycofuje kartę Wizz Air

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
05 maja 2014 20:20
18 komentarzy
Reklama

Citibank poinformował dzisiaj o wycofaniu z oferty karty kredytowej Wizz Air World MasterCard.

Bank zamieścił na swojej stronie internetowej informację dla posiadaczy karty:

Informujemy, że od 16 czerwca 2014 r. przestaje obowiązywać umowa pomiędzy Bankiem Handlowym w Warszawie a firmą Wizz Air. Konsekwencją tego jest zamknięcie Programu Lojalnościowego dostępnego w ramach Karty Kredytowej Citibank Wizz Air oraz zamknięcie systemu naliczania punktów za transakcje dokonywane tą Kartą.

Punkty zgromadzone w Programie Lojalnościowym Karty Kredytowej Citibank Wizz Air mogą Państwo przenieść z Karty na konto WIZZ na dotychczasowych warunkach do 15 czerwca 2014. Po tym terminie Bank automatycznie w ciągu 30 dni przekaże wszystkie pozostałe punkty na aktywne Konto WIZZ. Punkty zachowają ważność jeszcze przez kolejne 24 miesiące. Prosimy o upewnienie się, że Państwa Konto WIZZ jest aktywne.

Bezpłatne członkostwo w Klubie Wizz Discount Club, w tym zniżki na bilety dla obecnych posiadaczy Karty, pozostaje aktywne do wygaśnięcia. Datę ważności członkostwa w ramach Programu Lojalnościowego do Karty Kredytowej Citibank Wizz Air mogą Państwo potwierdzić za pośrednictwem telecentrum Wizz Air pod numerem tel. 703 60 39 93.

W najbliższym czasie Państwa dotychczasowa Karta Kredytowa zostanie bezpłatnie wymieniona na Kartę Kredytową Citibank Gold. Pozwoli to na zachowanie dotychczasowych przywilejów wynikających z posiadania produktu naszego Banku. Wszelkie warunki, związane z ofertą cenową Karty Kredytowej Citibank Wizz Air będą warunkami obowiązującymi dla nowo wydanej karty.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_b0398 2014-05-12 22:19   
gosc_b0398 - Profil gosc_b0398
Ten tekst nie dotyczy jakości usług Wizz Air, tylko zakończenia współpracy między tą linią a bankiem. Więc Szanowni Państwo robicie kupę krzyku nie na temat. Wypowiedzenie tej umowy nie jest żadnym wyznacznikiem solidności Wizz Air, zwłaszcza, że to bank wypowiedział umowę, a nie linia. I żeby jeszcze było ciekawiej, linia bardzo szybko poszukała sobie innego banku do współpracy w Polsce.
infomodlin 2014-05-06 12:54   
infomodlin - Profil infomodlin
pablakiss@ ona LH czy LOT to widziała na zdjęciu, a Australię widziała na pocztówce.
Takimi mądrymi ludźmi nie ma co się przejmować.
krzysiekl 2014-05-06 10:50   
krzysiekl - Profil krzysiekl
hahaha dobre z tym grymaszeniem na ryż lub kaszę, na prawdę niektórzy przesadzają..aż wstyd....gdyby to jeszcze było, ze jest tylko mięso a ona wegetarianka..to bym próbował zrozumieć....
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama