×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Citibank wycofuje kartę Wizz AirCitibank poinformował dzisiaj o wycofaniu z oferty karty kredytowej Wizz Air World MasterCard.

Bank zamieścił na swojej stronie internetowej informację dla posiadaczy karty:

Informujemy, że od 16 czerwca 2014 r. przestaje obowiązywać umowa pomiędzy Bankiem Handlowym w Warszawie a firmą Wizz Air. Konsekwencją tego jest zamknięcie Programu Lojalnościowego dostępnego w ramach Karty Kredytowej Citibank Wizz Air oraz zamknięcie systemu naliczania punktów za transakcje dokonywane tą Kartą.

Punkty zgromadzone w Programie Lojalnościowym Karty Kredytowej Citibank Wizz Air mogą Państwo przenieść z Karty na konto WIZZ na dotychczasowych warunkach do 15 czerwca 2014. Po tym terminie Bank automatycznie w ciągu 30 dni przekaże wszystkie pozostałe punkty na aktywne Konto WIZZ. Punkty zachowają ważność jeszcze przez kolejne 24 miesiące. Prosimy o upewnienie się, że Państwa Konto WIZZ jest aktywne.

Bezpłatne członkostwo w Klubie Wizz Discount Club, w tym zniżki na bilety dla obecnych posiadaczy Karty, pozostaje aktywne do wygaśnięcia. Datę ważności członkostwa w ramach Programu Lojalnościowego do Karty Kredytowej Citibank Wizz Air mogą Państwo potwierdzić za pośrednictwem telecentrum Wizz Air pod numerem tel. 703 60 39 93.

W najbliższym czasie Państwa dotychczasowa Karta Kredytowa zostanie bezpłatnie wymieniona na Kartę Kredytową Citibank Gold. Pozwoli to na zachowanie dotychczasowych przywilejów wynikających z posiadania produktu naszego Banku. Wszelkie warunki, związane z ofertą cenową Karty Kredytowej Citibank Wizz Air będą warunkami obowiązującymi dla nowo wydanej karty.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie