×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS: Proste zasady, tańszy bagaż
Pasażerom podróżującym skandynawskimi liniami SAS przysługuje możliwość bezpłatnego przewiezienia jednej sztuki bagażu rejestrowanego. Teraz SAS obniża cenę całego bagażu dodatkowego i radykalnie upraszcza model cenowy i zasady dotyczące przewozu bagażu specjalnego. 

Ta obniżka cen dotyczy biletów zakupionych przez internet lub w samoobsługowych automatach na lotniskach i ma zastosowanie do wszystkich rodzajów bagażu o wadze do 23 kg. 

- Podejmujemy działania, aby podróżowanie było tańsze i łatwiejsze dla wszystkich osób zabierających ze sobą dodatkowy bagaż - mówi Snorre Andresen, dyrektor ds. produktu w SAS. Nowe uproszczone przepisy dotyczą także wszystkich rodzajów bagażu specjalnego, np. nart, kijów do golfa, rowerów, sprzętu wędkarskiego oraz instrumentów muzycznych. Jedyną obowiązującą zasadą będzie limit wagowy na poziomie 23 kg (32 kg w klasie biznes), pod warunkiem że w danym samolocie będzie wystarczająco dużo miejsca. 

- Wsłuchaliśmy się w potrzeby naszych klientów i z przyjemnością oferujemy dziś prawdopodobnie najprostszy model cenowy dla wszystkich rodzajów bagażu w branży lotniczej. Dziś lecąc z SAS można zabrać ze sobą dużą deskę surfingową w ramach bezpłatnego limitu bagażu - dodaje Andresen.

Nowe, niższe ceny przewozu bagażu dodatkowego:
 • loty wewnątrz Skandynawii: 25 € (rabat za samoobsługę względem obecnego stanu: 38%) 
 • loty w Europie: 45 € (rabat za samoobsługę względem obecnego stanu: 31%)
 • loty międzykontynentalne: 75 € (rabat za samoobsługę względem obecnego stanu: 25%)gość_1d139 - Profil
gość_1d139
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

 • Data wylotu:

 • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
 • Data wyjazdu:
 • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
 • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie