×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air India w Star Alliance już w lipcu?Prawdopodobnie już w lipcu Air India zostanie pełnoprawnym członkiem sojuszu Star Alliance - donoszą indyjskie media. W grudniu 2013 r. rada nadzorcza sojuszu jednogłośnie postanowiła wznowić zawieszony w lipcu 2011 r. proces integracji z indyjskim przewoźnikiem.

Prezesi linii członkowskich Stara spotkają się 22 lub 23 czerwca w Londynie, aby zagłosować w sprawie wejścia linii do sojuszu. Jeżeli głosowanie przebiegnie pozytywnie, to Air India zostanie pierwszym indyjskim przewoźnik zrzeszonym w alliansie lotniczym.- Star Alliance od zawsze uważał, że Indie są bardzo ważnym rynkiem lotniczym, który powinien być w pełni reprezentowany w naszym sojuszu. Przeprowadziliśmy ostatnio przegląd bezpieczeństwa Air India i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników jak i z ogólnych postępów poczynionych przez tego przewoźnika - powiedział Mark Schwab, dyrektor generalny Star Alliance.

Działanie Star Alliance zostało częściowo wymuszone przez deklarację Qatar Airways, który chciał zasponsorować wejście linii Air India do sojuszu oneworld.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie