×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kalkulator bagażu od linii KLMPrzed wylotem warto sprawdzić, co możemy zabrać ze sobą podróż i w jakiej ilości. Najnowsze narzędzie KLM "Baggage Calculator" (kalkulator bagażu), dostępne na stronie klm.pl, błyskawicznie pokaże limit dostępnego bagażu rejestrowanego oraz podręcznego, a także dostarczy informacji na temat niestandardowych przewozów jak sprzęt sportowy, instrumenty muzyczne, czy zwierzęta. Kalkulator wyliczy również dodatkowe koszty nadbagażu, a właściciele kart Flying Blue czy BlueBiz po jednym kliknięciu, dowiedzą się o ich przywilejach związanych z bagażem. Wszystko w jednym miejscu.

"Kalkulator bagażu" jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy na stronie klm.pl w zakładce "Prepare for travel" (przygotowania do podróży) wybrać "Your baggage" (twój bagaż), a następnie kliknąć "How much baggage can I bring?" (ile bagażu mogę ze sobą zabrać). Po wpisaniu miejsca docelowego i klasy przelotu narzędzie KLM pokaże dostępny limit bagażu (ilość, wagę i wymiary), który możemy ze sobą zabrać bez dodatkowych opłat. Na przykład lecąc z Warszawy do Nowego Jorku klasą ekonomiczną w cenie przelotu możemy nadać jedną sztukę bagażu rejestrowanego o wadze do 23 kg i łącznej sumie wymiarów do 158 cm oraz zabrać na pokład 1 sztukę bagażu podręcznego (o wymiarach maksymalnie 55 x 25 x 35 cm) oraz 1 przedmiot typu torebka damska, teczka, aparat fotograficzny, kamera lub laptop. Bagaż podręczny + akcesorium może ważyć do 12 kilogramów.Lecz to nie wszystko. Praktyczne rozwiązanie pomoże również m.in. skalkulować cenę nadbagażu, a także przedstawi warunki przewozu m.in. sprzętu do nurkowania czy kijów golfowych, rowerów, instrumentów muzycznych, a nawet zwierząt.

- Analiza ruchu na naszej stronie internetowej pokazała, że już co czwarty pasażer KLM szuka w sieci informacji na temat bagażu. Nasi fani na Facebooku też często pytają o bagaż. Ponieważ limity różnią się w zależności od trasy oraz klasy wykupionego biletu, stworzyliśmy narzędzie, które w jednym miejscu umożliwia szybkie sprawdzenie rozmaitych parametrów bagażu – powiedziała Chloe Marchand, dyrektor generalna Air France-KLM w Polsce.

Badania rynku, które Grupa Air France-KLM regularnie przeprowadza wśród swoich pasażerów na całym świecie pokazują, że podróżni coraz częstej sami organizują sobie podróże. W odpowiedzi na nowe trendy linia KLM systematycznie udostępnia nowe narzędzia ułatwiające planowanie wyjazdów osobom prywatnym. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład wygodny sposób sprawdzania dostępności miejsc w najlepszej cenie. Na stronie klm.pl w zakładce "Plan and Book" (zaplanuj i zarezerwuj) wystarczy wybrać "Lowest Fares Calendar" (kalendarz niskich cen). Po wpisaniu wybranego kierunku system wskaże wszystkie dostępne daty w najniższych cenach oferowanych przez holenderskiego przewoźnika.

Fot. KLM
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d8db4 - Profil
gość_d8db4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie