×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Malta: Na 40 lat A320 w barwach retroLinie Air Malta zaprezentowały wczoraj (16.04) Airbusa A320 o rejestracji 9H-AEI, który posiada barwy retro. Nawiązuje ono do kolorystyki maszyn przewoźnika z lat 70-tych XX wieku. Nowe malowanie, to także podkreślenie 40-lecia flagowego przewoźnika Malty.


Na uroczystej prezentacji samolotu obecni byli ambasadorowie krajów, do których Air Malta rozpoczęła loty w 1974 roku. Zaproszono także pilotów i personel pokładowy z pierwszych dwóch inauguracyjnych rejsy. Ponadto jubileusz uświetniły osoby, które przyczyniły się do rozwoju linii w pierwszych latach, byli prezesi przewoźnika, przedstawiciele władz lotniczych i lokalnych oraz obecny personel Air Malta.Dokładnie 1 kwietnia 1974 roku przewoźnik zainaugurował swoje loty Boeingiem 720B na trasie z Malty do Londynu Heathrow.Obecnie flota przewoźnika składa się z 11 Airbusów: czterech A319 oraz siedmiu A320.

Piotr Bożyk
Fot. Air Malta, MLA Photography, Renald Aquilinagość_f6bb7 - Profil
gość_f6bb7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie