Więcej Lufthansy we Wrocławiu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
17 kwietnia 2014 15:45
26 komentarzy
Reklama
Lufthansa chce przewieźć nawet 30 proc. dodatkowych podróżnych z Wrocławia. W pierwszym kwartale 2014 roku z Wrocławia do Frankfurtu poleciało 15 proc. więcej osób niż w analogicznym okresie 2013 roku. Z kolei podróżnych wybierających się do Monachium było 16% więcej.

Niemiecki przewoźnik w sezonie letnim 2014 wprowadził kilka zmian. Obie trasy z Wrocławia (do Frankfurtu i Monachium) obsługują większe samoloty, a tym samym zwiększyła się liczba oferowanych miejsc.

Dodatkowo Lufthansa uruchomiła wczesnoporanne rejsy, które stwarzają możliwości przesiadkowe zarówno w Monachium jak i we Frankfurcie.- Dzięki nowym połączeniom z Wrocławia do Monachium i Frankfurtu, a także większym samolotom, liczba miejsc oferowanych przez Lufthansę w Polsce zwiększy się o 30 proc. - mówi Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. - Odpowiadamy w ten sposób na rosnące potrzeby pasażerów w regionie, którzy coraz chętniej korzystają z naszych usług. Wprowadzenie większych samolotów pozwoli przewieźć jeszcze więcej pasażerów do Frankfurtu i Monachium - dodał.

Rejsy poranne do Frankfurtu (w tygodniu o godz. 6:05, w weekend o 6:40) obsługuje Bombardier CRJ-700, który zabiera na pokład 70 pasażerów. Z kolei do Monachium (od poniedziałku do soboty o godz. 6:00) lata Bombardier CRJ-900, zabierający 84 podróżnych. W sezonie letnim Lufthansa oferuje we Wrocławiu 30 rejsów tygodniowo.

Dodatkowo osoby podróżujące z Lufthansą w klasie biznes mogą korzystać na wrocławskim lotnisku z usługi VIP Pass całkowicie za darmo.

- Doświadczony przewoźnik, najważniejsze europejskie lotniska, a do tego najwyższy standard obsługi. Trudno znaleźć lepszą ofertę - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - Nasi pasażerowie mogą spodziewać się błyskawicznej i dyskretnej odprawy oraz podróży w komfortowych warunkach. Słowem - klasa biznes na ziemi i w powietrzu.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
jogib 2014-04-19 17:52   
jogib - Profil jogib
Po prostu trochę szczęścia miałem.
krzysiekl 2014-04-19 13:59   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@ jogib
leciałeś z przesiadką to łatwiej o niższe ceny, ale w 60PLN i tak nie wierzę chyba, że to jakiś błąd taryfowy był ;)
jogib 2014-04-18 23:14   
jogib - Profil jogib
Z tymi cenami to przesadzacie :-) Pod koniec marca za trasę WAW - FRA - HEL zapłaciłem 60 PLN :-) Jak się dobrze poszuka to można tanio i LH polecieć.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy