Więcej Lufthansy we Wrocławiu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
17 kwietnia 2014 15:45
26 komentarzy
Reklama

Lufthansa chce przewieźć nawet 30 proc. dodatkowych podróżnych z Wrocławia. W pierwszym kwartale 2014 roku z Wrocławia do Frankfurtu poleciało 15 proc. więcej osób niż w analogicznym okresie 2013 roku. Z kolei podróżnych wybierających się do Monachium było 16% więcej.

Niemiecki przewoźnik w sezonie letnim 2014 wprowadził kilka zmian. Obie trasy z Wrocławia (do Frankfurtu i Monachium) obsługują większe samoloty, a tym samym zwiększyła się liczba oferowanych miejsc.

Dodatkowo Lufthansa uruchomiła wczesnoporanne rejsy, które stwarzają możliwości przesiadkowe zarówno w Monachium jak i we Frankfurcie.- Dzięki nowym połączeniom z Wrocławia do Monachium i Frankfurtu, a także większym samolotom, liczba miejsc oferowanych przez Lufthansę w Polsce zwiększy się o 30 proc. - mówi Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. - Odpowiadamy w ten sposób na rosnące potrzeby pasażerów w regionie, którzy coraz chętniej korzystają z naszych usług. Wprowadzenie większych samolotów pozwoli przewieźć jeszcze więcej pasażerów do Frankfurtu i Monachium - dodał.

Rejsy poranne do Frankfurtu (w tygodniu o godz. 6:05, w weekend o 6:40) obsługuje Bombardier CRJ-700, który zabiera na pokład 70 pasażerów. Z kolei do Monachium (od poniedziałku do soboty o godz. 6:00) lata Bombardier CRJ-900, zabierający 84 podróżnych. W sezonie letnim Lufthansa oferuje we Wrocławiu 30 rejsów tygodniowo.

Dodatkowo osoby podróżujące z Lufthansą w klasie biznes mogą korzystać na wrocławskim lotnisku z usługi VIP Pass całkowicie za darmo.

- Doświadczony przewoźnik, najważniejsze europejskie lotniska, a do tego najwyższy standard obsługi. Trudno znaleźć lepszą ofertę - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - Nasi pasażerowie mogą spodziewać się błyskawicznej i dyskretnej odprawy oraz podróży w komfortowych warunkach. Słowem - klasa biznes na ziemi i w powietrzu.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
jogib 2014-04-19 17:52   
jogib - Profil jogib
Po prostu trochę szczęścia miałem.
krzysiekl 2014-04-19 13:59   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@ jogib
leciałeś z przesiadką to łatwiej o niższe ceny, ale w 60PLN i tak nie wierzę chyba, że to jakiś błąd taryfowy był ;)
jogib 2014-04-18 23:14   
jogib - Profil jogib
Z tymi cenami to przesadzacie :-) Pod koniec marca za trasę WAW - FRA - HEL zapłaciłem 60 PLN :-) Jak się dobrze poszuka to można tanio i LH polecieć.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama