×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Więcej Lufthansy we WrocławiuLufthansa chce przewieźć nawet 30 proc. dodatkowych podróżnych z Wrocławia. W pierwszym kwartale 2014 roku z Wrocławia do Frankfurtu poleciało 15 proc. więcej osób niż w analogicznym okresie 2013 roku. Z kolei podróżnych wybierających się do Monachium było 16% więcej. 

Niemiecki przewoźnik w sezonie letnim 2014 wprowadził kilka zmian. Obie trasy z Wrocławia (do Frankfurtu i Monachium) obsługują większe samoloty, a tym samym zwiększyła się liczba oferowanych miejsc.

Dodatkowo Lufthansa uruchomiła wczesnoporanne rejsy, które stwarzają możliwości przesiadkowe zarówno w Monachium jak i we Frankfurcie.- Dzięki nowym połączeniom z Wrocławia do Monachium i Frankfurtu, a także większym samolotom, liczba miejsc oferowanych przez Lufthansę w Polsce zwiększy się o 30 proc. - mówi Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. - Odpowiadamy w ten sposób na rosnące potrzeby pasażerów w regionie, którzy coraz chętniej korzystają z naszych usług. Wprowadzenie większych samolotów pozwoli przewieźć jeszcze więcej pasażerów do Frankfurtu i Monachium - dodał.

Rejsy poranne do Frankfurtu (w tygodniu o godz. 6:05, w weekend o 6:40) obsługuje Bombardier CRJ-700, który zabiera na pokład 70 pasażerów. Z kolei do Monachium (od poniedziałku do soboty o godz. 6:00) lata Bombardier CRJ-900, zabierający 84 podróżnych. W sezonie letnim Lufthansa oferuje we Wrocławiu 30 rejsów tygodniowo.

Dodatkowo osoby podróżujące z Lufthansą w klasie biznes mogą korzystać na wrocławskim lotnisku z usługi VIP Pass całkowicie za darmo. 

- Doświadczony przewoźnik, najważniejsze europejskie lotniska, a do tego najwyższy standard obsługi. Trudno znaleźć lepszą ofertę - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - Nasi pasażerowie mogą spodziewać się błyskawicznej i dyskretnej odprawy oraz podróży w komfortowych warunkach. Słowem - klasa biznes na ziemi i w powietrzu. 

Fot. Piotr Bożyk


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie