×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


AF: Nowa aplikacja Air France Press
Air France Press, najnowsza aplikacja na tablety stworzona przez francuskiego przewoźnika, umożliwia pasażerom darmowy i łatwy dostęp do prasy zagranicznej. Ten ekskluzywny serwis jest dopełnieniem propozycji prasowych oferowanych przez linię Air France na całym świecie w business lounge, w strefach boardingu oraz na pokładach samolotów.

Aplikacja Air France Press jest dostępna dla wszystkich pasażerów linii, którzy mają do dyspozycji tablety z systemami operacyjnymi iOS, Android, Windows 8 lub RT, i można ją pobrać na stronach: Apple Store, Windows oraz Androïd. Podróżni mogą wybierać spośród 30 zagranicznych tytułów prasowych na 24 godziny przed podróżą, aż do chwili wylotu. Po pobraniu, dzienniki i czasopisma przechowywane są na tablecie i podróżny ma do nich dostęp zarówno przed wylotem, w jego trakcie, jak i po wylądowaniu, również w trybie offline.Osoby podróżujące w kabinach klasy pierwszej, biznes, premium ekonomicznej oraz posiadacze kart Flying Blue na poziomie Platinum, Gold i Silver mogą pobierać nieograniczoną liczbę dzienników i magazynów dostępnych za pomocą aplikacji.Pasażerowie w klasie ekonomicznej, posiadacze kart Flying Blue na poziomie podstawowym Ivory mają mniejszy wybór i mogą pobierać bezpłatnie dwa  dzienniki i dwa magazyny. Natomiast pasażerowie klasy ekonomicznej, którzy nie są członkami programu Flying Blue, mogą korzystać z oferty "2014 discovery" (do pobrania darmowy  jeden dziennik i jeden magazyn). Poprzez zróżnicowanie oferty, linia chce wyróżnić i premiować członków swojego programu lojalnościowego.

Tytuły wydawane przez francuskiego przewoźnika – "Air France Magazine" i "Air France Madame"  – dostępne są do pobrania bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników aplikacji.

Oferta dostępna za pośrednictwem aplikacji Air France Press będzie regularnie rozbudowywana o kolejne zagraniczne tytuły. A już w tym roku pojawi się wersja również na smartfony.

Fot. Air France
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie