×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa: Z Lublina do Frankfurtu


Świetne wiadomości dla Lublina. Od wakacji Lufthansa uruchomi nowe połączenie z Lublina. 3 lipca br niemiecki przewoźnik rozpocznie rejsy na trasie Lublin - Frankfurt nad Menem. Rejsy wykonywane będą dwa razy w tygodniu – w czwartki oraz w niedziele. 
Rejs o numerze LH1381 będzie startować z Lublina we czwartki o 12:10, by dotrzeć do Frankfurtu o 14:05, zaś w niedziele wylot będzie o 13:00, a lądowanie we Frankfurcie o 14:55. Rejs LH1380 będzie startować z Frankfurtu we czwartki o 9:30 i lądować w Lublinie o 11:25, a w niedziele start odbywać się będzie o 10:25, lądowanie zaś o 12:20. Lot potrwa 1 godzinę i 55 minut.Ceny biletów na nowej trasie rozpoczynają się od 890 zł w dwie strony.

- Uruchomienie nowego połączenia pomiędzy Lublinem a Frankfurtem to historyczny moment nie tylko dla Portu Lotniczego Lublin, które jest stosunkowo nowym lotniskiem w Europie, ale także dla całej Lubelszczyzny. Decyzja podjęta przez Lufthansę potwierdza ekonomiczny i turystyczny potencjał naszego regionu – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.Trasa obsługiwana będzie samolotem Airbus A319, zabierającym na pokład 138 pasażerów, zarówno w klasie biznes jak i ekonomicznej.

Lublin to ósmy port lotniczy w Polsce z którego będzie operował niemiecki przewoźnik.

- Jesteśmy dumni z ogłoszenia nowego, ważnego połączenia ze wschodniej Polski do Niemiec. Polska jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków dla Lufthansy, a Port Lotniczy Lublin, jako ósmy w Polsce, z którego zaoferujemy nasze usługi, potwierdza pozycję Lufthansy jako wiodącej tradycyjnej międzynarodowej linii w Polsce. Wraz z uruchomieniem nowych rejsów oferujemy doskonałe połączenie z wszystkimi najważniejszymi miastami Europy, ale też z Nowym Jorkiem, Chicago, czy Toronto – podkreśla Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. - Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, zapewniając coraz większej liczbie pasażerów dogodny dostęp do globalnej siatki połączeń Lufthansy – dodaje Buyse.

Paweł Cybulakgość_f116a - Profil
gość_f116a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie