TAP Portugal: Nowa usługa Rail & Fly

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
07 kwietnia 2014 17:24
2 komentarze
Reklama

Linie TAP przy współpracy z liniami kolejowymi CP Comboios de Portugal zaoferowały produkt o nazwie "Rail&Fly Portugal". Usługa ta pozwala wszystkim pasażerom lotów obsługiwanych przez TAP, posiadającym bilety taryfowe lub premiowe i wylatującym z/przylatującym na lotniska w Lizbonie, Porto i Faro, na zakup biletu na pociąg linii kolejowych CP.

Produkt ten obowiązuje na pociągi Alfa Pendular i Intercidades i pozwala pasażerom na skorzystanie z 20 proc. zniżki na dostępną taryfę podstawową (przy okazaniu karty pokładowej i/lub biletu elektronicznego). Dokumenty te należy także okazać na żądanie kontrolera w celu potwierdzenia ich ważności.Bilet na pociąg można kupić na stronie flytap.com, po wybraniu odpowiedniej opcji, a także w kasach biletowych CP obsługujących pociągi długodystansowe. Imię i nazwisko widniejące na bilecie elektronicznym powinno być identyczne jak imię i nazwisko umieszczone na bilecie kupowanym w kasie CP.

Pasażerowie, którzy zamierzają skorzystać z tej usługi online, powinni wcześniej dokonać rejestracji na stronie CP Comboios de Portugal. Usługa ta nie obejmuje transferu między dworcem kolejowym i lotniskiem lub odwrotnie, ani też nie gwarantuje połączeń pomiędzy tymi środkami transportu.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

spotter10 2014-04-07 21:33   
spotter10 - Profil spotter10
LOT powinien się dogadać z PKP (IC, PR i inne), by móc podróżować na jednym bilecie z przesiadką w WAW. Np. pax z Kielc mógłby kupić bilet gdzie wsiada w pociąg, dojeżdża do WAW i dalej leci samolotem. Oczywiście odprawia się i nadaje bagaż w Kielcach a w WAW tylko idzie na samolot. Taką opcję ma LH wraz z DB i wiem, że dzięki takiej opcji udało im się pozyskać więcej pasażerów z miast, gdzie nie ma lotniska. Np. LOT, gdy zaczną jeździć regularnie Pendolino, mógłby zaoferować więcej połączeń z Poznania i Łodzi, co napewno by się przełożyło na większą liczbę pax, jednocześnie tnąc koszty poprzez redukcję liczby połączeń lotniczych na tak krótkiej trasie.
serengeti 2014-04-07 20:44   
serengeti - Profil serengeti
A to wszystko z okazji rozpoczecia przez Ryanair lotow LIS-OPO e LIS-FAO. I tak Ryanair zmusza zasiedziale i zasiedziale firmy transportowe do obnizenia cen. Oby polskie krajowki FR mialy ten sam efekt.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama