×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS: Więcej lotów do USA



Od 10 czerwca skandynawski SAS zwiększy częstotliwość lotów pomiędzy Kopenhagą a San Francisco. Dodane zostanie połączenie realizowane w każdy wtorek, co sprawi, że loty będą odbywać się każdego dnia w tygodniu. 

- Mija dokładnie rok od uruchomienia połączenia do San Francisco i przyznam, że nigdy nie widzieliśmy, aby jakiekolwiek połączenie cieszyło się taką popularnością od samego początku. Mamy teraz możliwość wykorzystania naszej floty do wprowadzenia dodatkowego lotu, co na pewno ucieszy naszych klientów - mówi Rickard Gustafson, prezes i dyrektor zarządzający SAS.



Aktualnie SAS lata ze Sztokholmu do Chicago codziennie w sezonie letnim i pięć razy w tygodniu w czasie zimy. SAS dodaje teraz do zimowego rozkładu kolejne połączenie na tej trasie i planuje dodanie kolejnego lotu ze Sztokholmu do Nowego Jorku. Ponadto przewoźnik dokłada w zimowym rozkładzie dwa nowe loty tygodniowo na trasie Oslo - Nowy Jork. Loty na tej trasie w sezonie letnim odbywają się codziennie. 

SAS uruchamia także nowe połączenie między Stavanger i Houston. Połączenie to jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony głównych graczy branży naftowej na dogodne połączenia pomiędzy Norwegią i resztą Skandynawii a Houston w amerykańskim stanie Teksas. Rejsy będą wykonywane przez komfortowo wyposażone samoloty Boeing 737-700 w specjalnej wersji biznesowej. 

Połączenie wystartuje 20 sierpnia 2014, tuż przed Offshore Northern Seas (ONS) - wiodącymi targami branży naftowej w Stavanger . Rejsy będą realizowane codziennie oprócz sobót a sprzedaż biletów rusza 29 kwietnia 2014.

Fot. Dominik Sipiński



gość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie