×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Embraer LOT-u w malowaniu retroPolskie Linie Lotnicze LOT zaprezentowały dziś (4.04) Embraera 175 o rejestracji SP-LIE, który posiada barwy retro. Nawiązuje ono do kolorystyki maszyn LOT-u z lat 40-tych XX wieku. Konkretnie, inspiracją był wzór malowania samolotów obowiązujący w latach 1945-1973.

- Na pokładach naszych samolotów czeka na Pasażerów szereg zmian poprawiających komfort i przyjemność lotu. Dodatkowo, w roku naszego jubileuszu, do tej oferty dołącza retro jet – mówi Ewa Kołowiecka, prezes ds. operacyjno-technicznych PLL LOT. - Mam nadzieję, że podróż na jego pokładzie będzie dla wielu naszych pasażerów miłym i ciekawym doświadczeniem - dodaje.
Na pasażerów czeka również niespodzianka na pokładzie tej maszyny. Na ściankach zamontowane zostały archiwalne zdjęcia oraz słynne plakaty reklamowe LOT-u, które stanowią najwyższe osiągnięcia polskiej szkoły grafiki.

Piotr Bożyk
Fot. Krzysztof Moczulski, PLL LOTgość_d5575 - Profil
gość_d5575
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie