Ryanair zainaugurował loty krajowe

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
03 kwietnia 2014 13:11
27 komentarzy
Reklama
Ryanair zainaugurował wczoraj (2.04) długo oczekiwane połączenia krajowe na trasach Wrocław - Warszawa-Modlin oraz Gdańsk - Warszawa-Modlin. Loty na tych trasach odbywają się codziennie.

Z tej okazji przewoźnik ogłosił wyprzedaż biletów już od 19 zł (w jedną stronę), na trasach Warszawa – Gdańsk - Warszawa i Warszawa – Wrocław – Warszawa na podróż w kwietniu i maju, rezerwacje do północy 3 kwietnia.- Ryanair świętuje rozpoczęcie długo oczekiwanych lotów krajowych w z/do Warszawy Modlin do Wrocławia i Gdańska. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tzw. krajówki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Jest to wielkie wydarzenie zarówno dla naszych linii, jak i naszch pasażerów. Niewątpliwie oferta tanich lotów Ryanair po kraju przekona podróżujących do latania z nami, jak również fakt, że latanie jest dostępne dla każdego i na każdą kieszeń. Tego lata wystartują również nowe trasy po Polsce z Krakowa i Wrocławia do Gdańska, które wystartują 1 lipca. Z tej okazji Ryanair oferuje tanie bilety na loty krajowe - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.Inauguracyjnym lotem z Wrocławia przyleciało 184 pasażerów. Na pokładzie samolotu znaleźli się też zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez wrocławskie i modlińskie lotniska oraz linie lotnicze Ryanair. Goście zwiedzili zakamarki modlińskiego portu. Byli m.in. w siedzibie lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej, hangarze utrzymania lotniska oraz w sokolarnii. Wizytę zwieńczyła uroczysta kolacja restauracji w bistro Travel Chefs, w terminalu, oraz spotkanie z zarządem lotniska Warszawa-Modlin. Natomiast do Wrocławia odleciało 134 pasażerów. Na trasie z Modlina do Gdańska poleciało 136 pasażerów, a drodze powrotnej 68 pasażerów.

Piotr Bożyk
Fot. Lotnisko Warszawa-Modlin

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
pengos 2014-04-09 10:26   
pengos - Profil pengos
@gosc_7ded8: Pomijając fakt że Ryan ma tylko B737, to właśnie błędem np. Eurolotu czy JetAir było/jest latanie małymi śmigłowymi pierdziawkami - dłuższy czas przelotu, zero komfortu (przelot ATRem KRK-GDN to koszmar) a przede wszystkim spore koszty na pasażera sprawiające że ceny są wysokie... Zbyt wysokie dla ludzi innych niż biznesmeni, którzy to z kolei cenią sobie gdy jest lot rano i wieczorem. Tak więc latając dużym samolotem Ryan bardziej się nastawia na Kowalskiego który chciałby polecieć na miejsce i nie martwić się korkami i wypadkami na drodze - i bardzo dobrze.
Szkoda że połączenie Kraków-Gdańsk jest tylko na wakacje - liczyłem na to że wprowadzą stałą ofertę...
gosc_b80ba 2014-04-05 14:57   
gosc_b80ba - Profil gosc_b80ba
Z Ryanair mam najmilsze wspomnienia i doznania przez pięć lat /2005-2010 / podróżowałem na trase Dublin - Wrocław pracując w Irlandii , a razem ze mnapodrózowali moi najbliżsi moja żona ,synowie,synowa, wnuczek , który urodził sie w Dublinie, a wczoraj mój młodszy syn poleciał tą linią do Chanii na Kretę , życzę Ryanair dalszych sukcesów
Rysiekz Opola
gosc_dda25 2014-04-05 13:55   
gosc_dda25 - Profil gosc_dda25
Ile osób poleciało na trasie Gdańsk-Piza ?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N