×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair zainaugurował loty krajoweRyanair zainaugurował wczoraj (2.04) długo oczekiwane połączenia krajowe na trasach Wrocław - Warszawa-Modlin oraz Gdańsk - Warszawa-Modlin. Loty na tych trasach odbywają się codziennie.

Z tej okazji przewoźnik ogłosił wyprzedaż biletów już od 19 zł (w jedną stronę), na trasach Warszawa – Gdańsk  - Warszawa i Warszawa – Wrocław – Warszawa na podróż w kwietniu i maju, rezerwacje do północy 3 kwietnia.- Ryanair świętuje rozpoczęcie długo oczekiwanych lotów krajowych w z/do Warszawy Modlin do Wrocławia i Gdańska. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tzw. krajówki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Jest to wielkie wydarzenie zarówno dla naszych linii, jak i naszch pasażerów. Niewątpliwie oferta tanich lotów Ryanair po kraju przekona podróżujących do latania z nami, jak również fakt, że latanie jest dostępne dla każdego i na każdą kieszeń. Tego lata wystartują również nowe trasy po Polsce z Krakowa i Wrocławia do Gdańska, które wystartują 1 lipca. Z tej okazji Ryanair oferuje tanie bilety na loty krajowe - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.Inauguracyjnym lotem z Wrocławia przyleciało 184 pasażerów. Na pokładzie samolotu znaleźli się też zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez wrocławskie i modlińskie lotniska oraz linie lotnicze Ryanair. Goście zwiedzili zakamarki modlińskiego portu. Byli m.in. w siedzibie lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej, hangarze utrzymania lotniska oraz w sokolarnii. Wizytę zwieńczyła uroczysta kolacja restauracji w bistro Travel Chefs, w terminalu, oraz spotkanie z zarządem lotniska Warszawa-Modlin.  Natomiast do Wrocławia odleciało 134 pasażerów. Na trasie z Modlina do Gdańska poleciało 136 pasażerów, a drodze powrotnej 68 pasażerów.

Piotr Bożyk
Fot. Lotnisko Warszawa-Modlingość_baff2 - Profil
gość_baff2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie