×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków: 9 proc. wzrost w marcuW marcu w porcie lotniczym Kraków odprawionych zostało 274 264 pasażerów. Stanowi to 9% wzrost w porównaniu do marca 2013 roku.Od początku roku krakowskie lotnisko obsłużyło w sumie 744 370 podróżnych. To o 12% więcej w porównaniu do analogicznego okresu w ubiegłym roku.

- W pierwszym kwartale linie regularne zaoferowały niemal milion miejsc na swoich połączeniach z/do Krakowa. Do 76% wzrosło średnie wypełnienie, zarówno na rejsach rozkładowych jak i czarterowych. Zwiększonego oferowania spodziewamy się również w kolejnych miesiącach, jednak bazując na planach przewoźników zakładamy, że wzrosty nie będą już tak spektakularne jak w pierwszych trzech miesiącach - zauważa Jan Pamuła, prezes Kraków Airport. - Od kwietnia ubiegłego roku działa na naszym lotnisku baza Ryanaira, tegoroczny letni rozkład lotów stoi pod znakiem umacniania się przewoźników na sprawdzonych trasach, choć nie brakuje nowych połączeń.

Anna Żuchlińskagość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie