×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Adria Airways wylądowała w ŁodziSłoweńskie linie Adria Airways zainaugurowały dziś (30.03) nowe połączenie z Łodzi do Monachium. Nowe połączenie jest obsługiwane Bombardierem CRJ900 zabierającym na pokład 86 pasażerów. W umowie między lotnskiem i przewoźnikiem jest możliwość podmiany samolotu na mniejszy CRJ200 lub większe A319 i A320. Dzisiejszymi rejsami podróżowało tylko kilku pasażerów. Jednak jak poinformowali przedstawiciele portu na poniedziałkowy rejs sprzedanych jest po około 50 biletów do i z Łodzi.

Loty odbywać się będą codziennie z wyjątkiem sobót. Z Łodzi samolot wystartuje o godzinie 10:15, w Monachium wyląduje o 11:30. Start z Monachium zaplanowano na 8:20, a lądowanie w Łodzi na 9:50.

Pasażerowie w Monachium mogą przesiadać się na dalsze połączenia przewoźników z sojuszu Star Aliance. Bagaż odbierzemy w porcie docelowym. Bilet z przesiadką w Monachium będzie obowiązywał na zasadzie umowy interline między Adria Airways oraz innymi przewoźnikami m.in. Lufthansą, z którą przewoźnik podpisał także code-share.Z Łodzi z przesiadką w Monachium można będzie polecieć m.in. do: Amsterdamu, Barcelony, Brukseli, Frankfurtu, Kolonii, Kopenhagi, Dusseldorfu, Zurychu, Hamburga, Lizbony, Chicago, Madrytu, Mediolanu, Nowego Jorku, Oslo, Paryża, Rzymu, Pekinu.

Piotr Bożyk
Fot. Tomasz Wyszyńskigość_baff2 - Profil
gość_baff2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie