Eurolot: Z Warszawy do Bydgoszczy

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
27 marca 2014 10:11
65 komentarzy
Reklama
Linia Eurolot ogłosiła uruchomienie nowego połączenia z Warszawy do Bydgoszczy. Pierwszy rejs został zaplanowany na 14 kwietnia 2014 roku.

Dzięki zawartej umowie z LOT-em (tzw. umowa interline) pasażerowie, którzy będą korzystać z połączenia na trasie Warszawa-Bydgoszcz, mogą kontynuować podróż z Warszawy rejsami LOT-u, w ramach jednego biletu.


- Nowe połączenie Eurolotu to kolejny krok, aby wzmocnić naszą siatkę połączeń krajowych i regionalnych. Cieszymy się ze współpracy i zaufania, jakim obdarzyli nas podróżni z regionu kujawsko-pomorskiego oraz bydgoski port. Wierzę, że pasażerowie docenią dogodny dla nich rozkład lotów oraz szybkie, bezpośrednie połączenie z Warszawą, co ma znaczenie zwłaszcza dla ruchu biznesowego, jak i turystycznego – mówi Tomasz Balcerzak, prezes zarządu Eurolotu.

Loty będą się odbywały codziennie według rozkładu:
  • Bydgoszcz - Warszawa 5:45 - 6:35 (123456-)
  • Bydgoszcz - Warszawa 18:45 - 19:35 (12345-7)
  • Warszawa - Bydgoszcz 17:30 - 18:20 (12345-7)
  • Warszawa - Bydgoszcz 22:40 - 23:30 (12345-7)
Połączenie między Warszawą a Bydgoszczą będzie obsługiwane Bombardierami Q400. Ceny biletów mają się zaczynać od 99 PLN w jedną stronę.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_00f98 2014-04-03 20:17   
gosc_00f98 - Profil gosc_00f98
sauvi: sprytnie nie odpowiedziałeś na moje pytanie o to, czy uważasz, że na tripadvisorze nie ma manipulowanych recenzji, ponieważ użytkownicy są zarejestrowani. Odwracasz kota ogonem i nagle w anonimach przeszkadza Ci to, że się niewygodnie dyskutuje. Skoro to taki problem, to oznajmiam, że następujące wypowiedzi w tym wątku pochodzą ode mnie: gosc_a5911, gosc_95032, gosc_55394, gosc_559de, gosc_73dff, gosc_b1840. Skoro zaś chętnie poznasz mój powód pozostawania anonimowym, to proszę bardzo: będąc anonimowym łatwiej mi się dyskutuje. A to dzięki możliwości używania podobnych argumentów w różnych wątkach na przestrzeni kilku lat. Nie zostanę posądzony o powtarzanie się, mogę sobie spokojnie spierać z nowo pojawiającymi się osobami i nikt nie wyprowadzi mojej dyskusji na manowce używając argumentu typu "przestań już pisać o tej Twojej Genewie". Niektóre tematy uważam za ważne i lubię próbować przekonywać kolejne osoby do swoich racji. Ot tyle. Co do skandalicznie wysokich cen, to proszę byś zawsze dodawał, że takie skandalicznie różnice w cenach z/do Polski są praktycznie jedynie na trasie GVA-Polska-GVA, a nie próbował wyciągać szerszych wniosków i sugerował całościowo złą politykę cenową LOTu na podstawie jednego przykładu. Ja sądzę, że to jest jakiś błąd konfiguracyjny, który oczywiście nie powinien mieć miejsca, ale to oznacza dla mnie co najwyżej tyle, że IT jest do kitu a nie polityka cenowa.
sauvi 2014-04-03 18:23   
sauvi - Profil sauvi
@gosc_b1840: tak, bylbys mniej anonimowy, bo wiadomo by bylo, ze wypowiedzi sa od tej samej osoby. Na tripadvisorze nie prowadze dyskusji z autorami wpisow. Wytlumaczenie "mam swoje powody" mnie nie przekonuje, dla mnie sa tylko 2 mozliwe powody - trollowanie albo aktywnosc zawodowa na forum. Jezeli sa inne, to chetnie sie dowiem jakie. Co do rentownosci linii dla LO - nie wypowiadam sie, nie mam na ten temat danych. Stwierdzam wylacznie skandalicznie wysokie ceny, oraz rozbieznosc miedzy oficjalnymi wypowiedziami o konkurencyjnosci LO a ksiezycowa polityka cenowa.
gosc_b1840 2014-03-31 12:03   
gosc_b1840 - Profil gosc_b1840
sauvi: a gdybym zakładał konto za każdym razem na kilka wpisów to byłbym mniej anonimowy? Wszystkie recenzje na tripadvisorze uważasz za wiarygodne, bo tworzą ja zerejestrowani użytkownicy? Mam swoje powody, by nie zakładać konta, co nie znaczy, że jestem dziobakiem od forumowych PR w Locie. Co do połączenia do GVA; takie wysokie ceny, takie wypełnienie a LOT zamyka połączenie. Może to i głupota LOTu, ale by to stwierdzić, musiałbym zobaczyć konkretne liczby. Na podstawie kilku przykładów korporacji, czy Twoich obserwacji wypełnienia czy cen nie wynika dla mnie zupełnie nic. Ja leciałem raz na tej trasie i tak jak pisałem. byłem sam jeden w całym Embraerze. Dla mnie z tego faktu nic nie wynika, bo może akurat ruch w drugą stronę był bardzo wysokopłatny albo było jakieś lukratywne cargo, nie znam faktów to nie oceniam pochopnie.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N