×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Tigerair zamówi 37 Airbusów A320neoSingapurski przewoźnik Tigerair zobowiązał się dziś (24.03) do zakupu 37 Airbusów A320neo wraz z opcjami na 13 maszyn tego typu. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 3,6 mld dolarów amerykańskich i wzrośnie do 4,9 mld jeżeli opcje zostaną wykorzystane.

- Nowy A320neo Airbusa jest idealnym samolotem dla linii lotniczych, które chcą poprawić swoją efektywność i dostarczyć nowy produkt pasażerom na krótkiego i średniego zasięgu trasach - powiedział Koay Peng Yen, prezes Tiger Airways.- Mamy przyjemność powitać linie Tigerair jako kolejną linię zamawiającą A320neo, który zaoferuje najniższe koszty operacyjne w swojej kategorii - powiedział John Leahy, wiceprezes Airbusa ds. sprzedaży.Obecnie flota Tigerair składa się z 25 Airbusów A320. Natomiast we flocie spółek zależnych znajduje się 27 maszyn A320: 13 w Tigerair Australia, dziewięć w Tigerair Mandala oraz pięć w Tigerair Philippines.

Piotr Bożyk
Fot. Airbus Media, Piotr Bożykgość_d5575 - Profil
gość_d5575
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie