×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot kasuje Wrocław - MediolanLinie lotnicze Eurolot kasują połączenie z Wrocławia do Mediolanu - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Rejsy z wrocławskiego lotniska do Włoch miały zostać uruchomione na początku marca 2014 roku i miały odbywać się trzy razy w tygodniu. Dwa tygodnie temu Eurolot skasował również połączenie Gdańsk - Hamburg

Eurolot podjął decyzję o skasowaniu kierunku ze względu na niewystarczające wyniki oraz prognozy ekonomiczne dla tego kierunku.Przewoźnik zdecydował jednak, że ze względu na duże obłożenie na pierwszych rejsach wykona trzy rejsy na przełomie marca oraz kwietnia.W grudniu 2013 roku Eurolot zapowiedział uruchomienie czterech nowych połączeń z Wrocławia do Brukseli, Mediolanu Malpensa, Paryża Charles de Gaulle oraz Zurychu - wszystkie trasy miały wystartować na początku marca 2014 roku. 

Obecnie przewoźnik realizuje z wrocławskiego portu lotniczego jedynie loty do Zurychu, pozostałe połączenia miały ruszyć w późniejszych terminie. W sprzedaży dalej dostępne są bilety na przeloty z Wrocławia do Brukseli oraz Paryża.

Anna Żuchlińskagość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie