Program M&M trafi do spółki zależnej

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
13 marca 2014 17:22
17 komentarzy
Reklama

Zarząd i Rada Nadzorcza Lufthansy zaproponowały przeniesienie programu Miles & More do spółki zależnej.

Zarządzanie i kierowanie programem zostaną zlecone przez Lufthansę spółce Miles & More International GmbH. Jednocześnie spółka zależna Lufthansy – WorldShop GmbH zostanie połączona z Miles & More International GmbH, która będzie działać jako jednolity podmiot pod nazwą Miles & More GmbH.Program premiowy Miles & More ma być jeszcze bardziej skuteczny i atrakcyjny dla klientów dzięki współpracy z dodatkowymi partnerami. W kolejnych latach spodziewany jest stabilny wzrost przychodów i zysków z programu. Rada Nadzorcza Lufthansy zatwierdziła wewnętrzną restrukturyzację programu lojalnościowego, który jest europejskim liderem, liczącym ponad 25 milionów użytkowników tylko na starym kontynencie.

Głosowanie akcjonariuszy Lufthansy nad przesunięciem programu Miles & More odbędzie się podczas najbliższego Walnego Zgromadzenia 29 kwietnia tego roku.

Fot. M&M
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_04a63 2014-03-17 13:50   
gosc_04a63 - Profil gosc_04a63
Krzysiekl: to wcale nie sa takie male kamyczki. :) Jeden samolot EK z Warszawy moze przewiezc wiecej pasazerow tranzytowych do Azji czy Afryki niz wszystkie samoloty LH do Frankfurtu jednego dnia (pisze o pasazerach tranzytowych na te kontynenty). To, ze sie leci samolotem szerokokadlubowym z bardzo dobra obsluga zamiast ponad 20-letnim B733 LH, ktorych zadna duza linia w Europie juz nie uzywa to tez jakas zaleta. Dobra, bezposrednia oferta LO do USA czy Pekinu tez stanowi jakas konkurencje. Dawniej niewielu zagranicznych pasazerow z Europy Zachodniej wzieloby pod rozwage podroz w klasie biznes LO do USA, a teraz mozesz znalezc sporo dyskusji na forach internetowych dla osob czesto podrozujacych na temat klasy biznes LO (np. na flyertalk). Co wiecej, wiele z tych osob uwaza, ze jest ona duzo lepsza od tego co oferuje LH.
krzysiekl 2014-03-17 11:17   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@gosc_dee66
nie można się zgodzić, z tym co piszesz o "nie baniu się" LO czy EK.
Po pierwsze- każdy nawet maleńki kamyczek się liczy a LH widzi, że LO ma niezłą ofertę do USA więc próbuje walczyć niższymi cenami, normalna konkurencja.
Tym bardziej EK - kilka lotów to zawsze mniej pasażerów i niższe ceny w LH - konkretna stracona kasa:P
Gdyby "nie bali się" EK to pewnie EK już dawno mógłby latać do Berlina.
gosc_237b7 2014-03-14 16:24   
gosc_237b7 - Profil gosc_237b7
Miałem wrażenie, że forum służy do dyskusji i dzielenia się swoimi poglądami. Ale widzę, że niektórym puszczają emocje. A szczególnie łatwo im to przychodzi anonimowo :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama