×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Program M&M trafi do spółki zależnejZarząd i Rada Nadzorcza Lufthansy zaproponowały przeniesienie programu Miles & More do spółki zależnej.

Zarządzanie i kierowanie programem zostaną zlecone przez Lufthansę spółce Miles & More International GmbH. Jednocześnie spółka zależna Lufthansy – WorldShop GmbH zostanie połączona z Miles & More International GmbH, która będzie działać jako jednolity podmiot pod nazwą Miles & More GmbH.Program premiowy Miles & More ma być jeszcze bardziej skuteczny i atrakcyjny dla klientów dzięki współpracy z dodatkowymi partnerami. W kolejnych latach spodziewany jest stabilny wzrost przychodów i zysków z programu. Rada Nadzorcza Lufthansy zatwierdziła wewnętrzną restrukturyzację programu lojalnościowego, który jest europejskim liderem, liczącym ponad 25 milionów użytkowników tylko na starym kontynencie.

Głosowanie akcjonariuszy Lufthansy nad przesunięciem programu Miles & More odbędzie się podczas najbliższego Walnego Zgromadzenia 29 kwietnia tego roku.

Fot. M&M
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie