×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Carpatair: Z Lublina do Rzymu FiumicinoLinie Carpatair ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Lublina do Rzymu Fiumicino. Konferencja prasowa w tej sprawie odbyła się w środę (12.03) na lubelskim lotnisku. Pierwszy rejs z lubelskiego portu lotniczego do Włoch został zaplanowany na 25 kwietnia 2014 roku.
Loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Samolot będzie startował z Rzymu o godzinie 9:40, w Lublinie wyląduje o godzinie 12:15. Rejs powrotny został zaplanowany na godzinę 13:00, na lotnisku Fiumicino spodziewany jest o godzinie 15:30.

Linie Carpatair będą obsługiwały połączenie między Lublinem a Rzymem samolotem Fokker 100, który zabiera na pokład 100 pasażerów. Ceny biletów zaczynają się od 79 EUR w jedną stronę, cena zawiera podatki oraz opłaty. Pasażerowie będą mogli zabrać ze sobą bagaż rejestrowany o wadze do 23 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego o wadze do 10 kg.

Anna Żuchlińska
Fot. Wikipedia Commonsgość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie