×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe trasy w siatce połączeń TurkishLinie lotnicze Turkish Airlines ogłosiły uruchomienie w nadchodzącym sezonie letnim nowych połączeń ze Stambułu do Włoch oraz Algierii.

Pierwszy rejs ze Stambułu do Pizy został zaplanowany na 26 czerwca 2014 roku. Loty z Turcji do Włoch będą się odbywały cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, czwartki oraz soboty.
Połączenie ze Stambułu do Oranu zostanie uruchomione 7 maja 2014 roku. Rejsy z Turcji do Algierii będą realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki oraz soboty.

Loty ze Stambułu do Konstantyny wystartują 15 maja 2014 roku i będą się odbywały trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz niedziele.

Przewoźnik uruchomi także rejsy na trasie Stambuł - Tilimsan - Batina - Stambuł, pierwszy lot został zaplanowany na 31 lipca 2014 roku. Połączenie będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz czwartki.

Linie lotnicze Turkish Airlines będą obsługiwały nowe połączenia ze Stambułu do Algierii oraz Włoch samolotami Boeing 737-800 oraz Airbus A319.

Anna Żuchlińskagość_3da34 - Profil
gość_3da34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie