×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair poleci częściej do BangkokuFinnair zwiększy częstotliwość połączeń do Bangkoku. Od 30 grudnia 2014 fiński przewoźnik planuje dodać, do obecnie obsługiwanych dwóch połączeń dziennie, trzy rejsy tygodniowo i realizować je przez cały sezon zimowy do 27 marca 2015 roku. Dzięki temu, Finnair będzie oferował do Bangkoku docelowo 17 lotów tygodniowo, więcej niż jakikolwiek inny europejski przewoźnik.

Dodatkowe połączenia odbywać się będą we wtorki, czwartki i soboty. Lot AY091 wystartuje z Helsinek o 20:15 i następnego dnia wyląduje w Bangkoku o 11:00 czasu lokalnego. Rejs powrotny AY092 zaplanowany jest w środy, piątki i niedziele o 12:45, a lądowanie w stolicy Finlandii o 18:55 czasu lokalnego.- Tajlandia to od dawna kierunek, który cieszy się popularnością także wśród polskich turystów. Zwiększenie częstotliwości połączeń to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów. Finnair to europejska linia lotnicza, wykonująca z Helsinek nie tylko najwięcej lotów do Bangkoku, ale i do wielu innych azjatyckich miast. Oferujemy wiele wygodnych połączeń przez Helsinki, szczególnie w sytuacji,
gdy brak jest w ofercie lotów bezpośrednich
- powiedział Juhani Nuoramo, dyrektor sprzedaży linii Finnair na Europę Wschodnią.

Finnair oferuje 28 lotów tygodniowo do trzech miast w Japonii oraz 28 rejsów w tygodniu do pięciu miast w Chinach. Siatkę połączeń fińskiego przewoźnika uzupełniają loty do Delhi, Hanoi, Seulu i Singapuru, a wygodny port przesiadkowy w Helsinkach oferuje ponadto rejsy do ponad 50 miast europejskich.

Warto dodać, że od przyszłego sezonu zimowego Finnair zaoferuje loty z Helsinek do Miami. Trasa będzie obsługiwana od 16 grudnia 2014 do 21 marca 2015 roku Airbusem A340-300.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_3da34 - Profil
gość_3da34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie