×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków: Ryanair w terminalu krajowymCzęść przylotów Ryanaira do Krakowa będzie obsługiwana w dawnym terminalu krajowym, który teraz będzie funkcjonował pod nazwą T2. Zmiana dotyczy niektórych rejsów ze strefy Schengen. 

Nowa organizacja obsługi pasażerów wejdzie w życie 22 lutego. Poinformowało o niej lotnisko za pomocą swojego profilu w portalu Facebook. Bez zmian pozostają wyloty - wszyscy pasażerowie podróżujący linią Ryanair będą odprawiani w dawnym terminalu międzynarodowym, zwanym teraz T1. 

Lotnisko zaleca, by osoby przylatujące do Krakowa lub oczekujące na kogoś sprawdziły terminal na stronie internetowej portu lotniczego. Ryanair będzie też informował o terminalu za pośrednictwem swojego systemu rezerwacyjnego oraz strony internetowej.

Terminale T1 i T2 łączą darmowe autobusy kursujące co ok. pół godziny. Obydwa budynki są oddalone o ok. 600 metrów. Ryanair oferuje 21 kierunków z Krakowa. Poza strefą Schengen położonych jest 7 lotnisk - wszystkie w Wielkiej Brytanii. 

Dominik Sipinski
fot. Dominik Sipinskigość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie